Cumartesi günleri çocuklu buluşma...

Ynt: Cumartesi günleri çocuklu buluşma...

04/28/2011 07:56:00

SENDEN KREŞ DENEYİMLERİNİ ALALIM MÜSAİT OLDUĞUNDA İ, BEN DE DENİZ İÇİN HAFATDA Bİ KAÇ GÜN GÖNDEREBİLECEĞİM OYUN GRUBU GİBİ BİŞEYLER İSTİYORUM , AMA NERDEEEE ESKİŞEHİR DE NERDEE?*

04/28/2011 08:50:00

çiğdeeemmm bişey söliceeemmmm. hani bu grup herkese kapalı ya. sanırım değil. okunabiliyorrrr. sadece yazılamıyor. yani üye olma isteği için onay vermek hariç herşey diğer gruplarla aynı. yani nasıl biz üye olmadığımız grupları okuyabiliyoruz durum bizdede aynı.

04/28/2011 10:41:00

arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş galiba grup kimseye kapalı değil sadece bu gruba bizlerle tanışmak isteyen hertürlü organizasyona katlmak için çaba gösteren sadece gözlemci olarak kalımıyan  arkadaşlar için onaylı başvuru yaptık  kapmız herkese açık gelin tanışalım eğer eskişehir bölmek gibi derdimiz olsaydı diğer arkadaşları dışlamak isteeydik eğer eskişehirli nurturia annleri gruunda toplantının yerini belirtmezdik herkes gelsin tanışalım

04/29/2011 07:46:00

günaydın:) yarın saat 13:30 da birsende olalım dedik. çiğdemin zeynep hastalanmış. gelip gelemeyeceği kesin değil.kimler gelebiliyor. tekrar bir gözden geçirelim:)

04/29/2011 07:49:00

14:30' da değilmiydi. ben geliyorum.. inşallah bir aksilik olmazsa..

04/29/2011 07:55:00

Ben gelicem Demetciğim.

04/29/2011 07:58:00

belgincim 14:30 yazdık ama biz 13:30 gibi orada olacağız. 14:30 geç olur gibi geldi sanki:))) sen gel yeterki saat önemli değil:))

eser araba var demi gelebilecek misin rahat :)

04/29/2011 07:59:00

günaydın arkadaşlar hepinize bende gelicem inşallah ,

04/29/2011 08:03:00

tamam şimdi sayıyoyum:

demet - ata

eser- nazlı su- ada

sevda - defne

belgin - beyza nur

sibel gelecek bir sorun çıkmazsa

elif gelecek diye biliyorum

çiğdem zeynep düzelirse gelecek

hasibe ve elfe gelecekler değilmi?

gonca geliyor zaten.

kim kaldı?

aslııı

aslıya haber verdik mi?

04/29/2011 08:11:00

bende gelicem ama direksiyonum çok iyi değil , o yola nasıl gelirim diye eşime sordum , umarım gelicem

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...