Meşrubat Kapağından Tırtıl Yapımı :)

08/22/2012 13:30:00

http://www.enduruyanim.com/2012/07/16/mesrubat-kapagindan-tirtil-yapimi/

her kapağa bir rakam yazdık böylece sayı küpü gibi bitşey oldu :)

Ynt: Meşrubat Kapağından Tırtıl Yapımı :)

08/22/2012 14:05:00

çok gzl fikir deneyeceğim:) antenlerini ağzını anlayamadım nasıl yaptınız?

08/22/2012 14:26:00

kırtasiyelerde tüylü teller satılıyor..

Hani şu Mister Maker'ın kullandıklarından :) onları kesip yapıştırdım :)

08/22/2012 14:30:00

bnm oğlum 23aylık bazılarını yapabilir.bazıları ise bize henüz erken gibi siz kaç aylıkken başladınız bu tip aktiitelere.kepçe yardımı ile olanı yapabiliyoruz mesela.

08/22/2012 14:46:00

hatırladığım kadarıyla biz 18 aylıktan beri oyun hamuru ile oynuyorduk..22 aylık filandı renk sınıflandırması, eşleştirme, yapboz, çıkartma yapıştırma, kesme yapıştırma yapıyorduk..24-25 aylıkken maşa ve makas kullanabiliyordu..daha erken bile başlanabilirmiş aslında bazı şeylerde bunu farkettim..benim nacizane tavsiyem, siz de istediğiniz birşeyi deneyin.. eğer biraz da olsa yapabilme becerisi ve hevesi varsa devam edin..yoksa biraz büyüyünce tekrar deneyebilirsiniz...çocuktan çocuğa değişebiliyor deneme yanılma ile görebilirsiniz yapıp yapmadığını:)

08/22/2012 16:09:00

oyun hamuru için erken diye düşünmüştüm.ilk fırsatta alacağım.renk eşleştirme yapboz aslında bunlar içinde erken diye düşünmüştüm ama değilmiş demekki.aslında el becerisi zekası dikkati çok iyi.son 1kaç aydır çok gelişti.hemen değerlendirmeye alıyorum.:)

08/23/2012 06:02:00

bencede denemelisin..seni çook şaşırtacağına eminim annesi ;))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...