OKUNABİLECEK DUALAR

02/10/2012 14:07:00

Şuan için elimden dua etmekten başka bir şey gelmiyor ve elimdeki kitapları biraz karıştırdım
şu duaları okumakta fayda var;

Bir isteğinin olması için :
7 yasini şerif-3salavatı şerife-1 fatiha ve 3 ihlası şerif okuyup"ya rabbi sultanlar sultanı yüzü suyu hürmetine hayırlısı ile şu işimi tehakkuk ettir" denilirse inşallah olur
bunu bir kişi yapamıyabilir ama belli 2-3 kişi 7 yasini şerif okuyup bir kişi sonundaki okunacakları okuyup duasını yapabilir

birde VALLAHÜ GAaLİBÜN tatmi var..bunuda adedi 1461
99 defa VALLAHÜ GAaLİBÜN ALA EMRİHİi DEYİP her yüzüncüde VALLAHİ İNNEKİ LEGAaLİBÜN ALA EMRİHİ
şeklinde okunur.. çok tesirli bir duadır

Ayetel kürsi hatmide çok tesirli bir hatimdir adedi 313tür

Yasini şerifte 41 olan küçük hatim birde büyük olan varmış(bunu bende ilk defa duydum)
123 olanda büyük olanmış ve çok büyük tesiri varmış
birde hastalar için 123 yasin suya okunuyormuş
ama bu nasıl yapılır birde suyu nasıl tüketiyor gamze bilemeyiz sağlığı açısındanda suya üflemek olmaz gibi

gerçekten daha fazlasını yapmak isterdim ama şuan anca bunlar geldi aklıma
benim nette sorun var girebilenler konu açıp bu hatimlerden adet dağılımı yapabilirler
yapılan hatimlerde dualar okunurken mutlaka gamzenin niyeti alınması lazım ve bir kişi bu hatimleri hediye ederse daha iyi olur
ben yine arada gireceğim eğer hediye edilecek hatimler olursa ben duasını yapabilrim msj yazmanız yeter hangi hatimden ne kadar var diye

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...