İpek kuzumuzun güzelller güzeli annesi Duygu(ipekperi) İyiki Doğdun!!!!

05/03/2012 05:46:00

İyiki seni tanıdım. Sadece kanka olmakla kalmadın bana, ailecek sevdik seni ve güzel aileni. Oğlumun Epiti, annemin Rabiş'i, kocişin arkadaşı İlker ile çok sevdik çok sizi. Uzun uzun seneler hep birlikte daltonları büyütmek ve şen kahkahalarını,tatlı muhabbetini,güzel dostluğunu paylaşmak umuduyla iyiki varsın:)))
Canım arkadaşım,dostum,tatlım iyiki doğdun.

Ynt: İpek kuzumuzun güzelller güzeli annesi Duygu(ipekperi) İyiki Doğdun!!!!

05/03/2012 05:50:00

Canım arkadaşım komik kız nice güzel yaşların olsun seni İpek sayesinde tanıdım ama sanki yıllardır tanıyo gibiyim içtenliğin arkadaşlığın için teşekkürler

İlkerinle,İpeğinle mutlu yıllar.

05/03/2012 05:58:00

Seni ilk kez dün akşam gördüm fakat inanılmaz pozitif, sıcak, samimi oluşun bana ilk kez katılmamın heyecanını attırman bana yaklaşımın o kadar hoşuma gittiki anladımki yüzün kadar içinde çok güzel arkadaşım...
Nice Sağlıklı, huzurlu kuzunla, ailenle geçireceğin uzunnn yılların olsun inşallah..
Doğum günün kutlu olsunn :)

05/03/2012 06:06:00

Tanıyamadığım hemşehrim, pozitif hatun, ailenle ve tüm sevdiklerinle birlikte uzun ömürler diliyorum, iyi ki doğmuşsun. En kısa sürede tanışmak dileğiyle:)

05/03/2012 06:13:00

Duygu, dert ortağım, kaderdaşım, alışveriş arkadaşım :))  nice mutlu yaşlara. Doğum günün kutlu olsun, İpekle, eşinle, ailenle mutlu, sağlıklı, şanslı ve bol alışverişli bir yıl olsun senin için :D

05/03/2012 06:14:00

Sevgili Duygu

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun

Sevgilerimizle...

Çiğdem&Bartu

05/03/2012 06:20:00

Canım Duygu'm tatlı arkadaşım..

Seninle ilk telefon konuşmamız ayağını kırmanla başladı ve görüşmemiz Kids Corner'la devam etti..Daha nice buluşmalar da gelir inşallah..

Doğum günün kutlu olsun..Eşin, miniğin İpek'in ve tüm sevdiklerin ,sevenlerinle birlikte nice nice güzel yaşlara..

Sevgiyle kal

NiraN & HakaN

05/03/2012 06:23:00

duygucum..güzel arkadaşım...
seni tanımak çok mutlu etti beni.
sımsıcak sarılışını hiç unutmayacağım...
doğum günün kutlu olsun.
sağlıklı, mutlu ve huzur dolu nice yaşlara kara biberim:)

öpüyorum ♥

05/03/2012 06:28:00

Duygucummmm Nurturia'daki ilk kıpraştığım canım arkadaşım benim :) iyiki doğdun iyiki senin gibi bir candostum oldu...Fıstık gibi annesin, güleryüzlü, tatlıdilli..her zaman dostluğumuz baki kalsın.
Ailenle bizlerle daha nice güzel yaşlara yıllara !!!

05/03/2012 06:29:00

Duygu,
gözlerimin içine kocaman kocaman bakan, beni ilgiyle dinleyen,güzel fıstık.seni çok ama çok sevdim görür görmez.herşeyinle o kadar samimi ve doğalsın ki sana kim bayılmaz be:)) tatlı cadın ipekin ve eşinle çoook güzel bir yeni yaş geçirmeni dilerim canım.bodrum da görüşmek üzere.can da öper diycem ama öpmez o kimseyi ama çok güzel sarılır:)
nice yıllara... 

05/03/2012 06:53:00

nurtideki ilk arkadaşlarımdan Duygum, minik ipek böcüğünün güzel annesi  doğumgünün kutlu olsun canım arkadaşım

Neşen, konuşkanlığın, samimiyetinle hepimiz seni çokkkkk seviyoruz. daha ilk tanıştığımız kıpraşmadan beri uzun yıllardır dostmuşuz gibi hissediyorum benim canım arkadaşım.

ilker ve ipek böcüğünle, şeker mi şeker annenle nice saglıklı güzel yaşların olsun tatlım

nice yıllar beraber büyütelim bebişleri ve beraber yaşlanalım inşallah:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...