Evrim'in dogum günü kutlu olsun:)

<1234>
02/24/2013 11:31:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Evrim'in dogum günü kutlu olsun:)

02/24/2013 12:14:00

gul o kadar iyi anlatmış ki bana yazcak bişey bırakmamışş..

iyi ki doğdun sevgi dolu evommmmmm :)))

02/24/2013 12:38:00

Evo bir anlamda kendime ornek aldigim bir kisidir. Onun cok yonlu dusunebilmesine, sabrina, pozitifligine ve yilmazligina hayranim. Surekli dusunuyorum onu tanidigimdan beri, "kaprisli manyak bir kadinim!" diye. Turkiye ziyaretimde, sedatin erkek kardeslerile kaldigimiz birkac gunde dunyayi sedoya zindan etmistim. Yok efendim kardesi corabini salonda birakmismis, yok efendim sigara icmek icin balkona cikarken kapiyi aralik birakmismis da loloyu usutmusmus, tuvaletten gec cikarlarmis da... diyip sedonun basinin etini yiyip, sedolarda kalmayi reddedip, onu turlu zor durumda birakip, babamin yanina gitmistim. Sedoyu ciddi anlamda, iliskimizi de dahil olmak uzere yipratmistim.

Yahu simdi dusunuyorum, ne kadar salakmisim, bu ne kapris yahu, kendini ne saniyorsun diyip kendime kiziyorum. Sedo ile bir durumda, biraz da onun acisindan bakmaya calisiyorum (empati yoksunu degilim ama sedo olunca tam bir okuze donusuyorum, ben ben ben diye kuduruyorum, ne ayip)

Sayende umuyorum daha uyumlu bir es olacagim, oluyorum. Hatta bazi tepkilerime sedo bile sasiriyor : D

Sayende anladim bencil, kaprisli bir kadinmisim. Vallahi kendimden utaniyorum ve cok duzeldim.

Idolumsun!

Ben de bugun bunlari sana anlatacaktim, bu sayfayi gordum.

Iyiki dogdun evo, iyiki hayatimdasin. Keske mesafeler de olmasa, canim arkadasim benim!

02/24/2013 14:12:00

Doğumgünün kutlu olsun!!! Nice sağlıklı mutlu talihli sevgi doku yıllara :))

02/24/2013 14:14:00

Mutlu yillar :)

02/24/2013 14:30:00

Nıce mutlu yıllar yıllar lılayla dodoyla:)) dılerım bu yıl tum ısteklerınız gerceklesır,dodo'nun hayallerı gercek olur,yenı yuvanız olur hep mutlu olursunuz umarım:))

02/24/2013 14:36:00

hepi börtdey :)) nice güzel senelere dodo'nla ve hun kızınla:))

02/24/2013 15:17:00

Nice mutlu yıllara . . .

02/24/2013 16:05:00

Nice yıllaraaaaa:) Sevdiklerinle. Gözlerinin ışığına hastayım:P

02/24/2013 16:13:00

Evo'cum dogum gunün kutlu olsun:)

Dodo ile, Lila kuzunla aşk ve güzelliklerle dolu şahane senelerin olsun:)

Yeni yasında gönlünden geçenlerin tümü gerçekleşsin guzel ve tatlı kadun:)

Öperim:)

02/24/2013 16:42:00

Buradan da bir kez daha yeni yaşın kutlu olsun bu yıl sizin yılınız olsun:)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...