Evrim'in dogum günü kutlu olsun:)

Ynt: Evrim'in dogum günü kutlu olsun:)

02/24/2013 14:46:00

Evocuuuumm, tatli arkadasim, nice guzel yaslar dilerim Dodoyla ve Lilaciginla musmutlu yillar sizin olsun:) umarim en kisa zamanda rahata erersiniz;)

02/24/2013 15:36:00

Evrimcigim, herseyi boylesine dogal , bu kadar oldugu gibi yasama, kabullenmene (kizsan uzulsen de) ve paylasmana hayranim. Askin oldugu yerde baska seylerin hukmunun kalmadigi bir dunyan var gibi geliyor bana ve cok seviniyorum ki cok dolu dolu bir ask yasiyorsun. Hatta 2 ask. Askiniz daim olsun ve onu cok daha rahat kosullarda yasayabilin, yurekten diliyorum bunu. Seni de cok cok kucakliyorum

02/24/2013 15:36:00

Evo, sen şu nurti aleminin en tatlı, en nevi şahsına münhasır, en akıllı, en güzel, en bugün iyi ki doğmuş kadınısın!

çok öperim
hep çok mutlu ol,
lila düdüğünü de benim için koklayarak öp

02/24/2013 15:46:00

Evrim,iyi ki dogmussun:)bu ask dolu,sevgi dolu halin katlanarak sürsün dilerim.Dodo nla,hun kizi Lila nla gönlündekilerin gerceklestigi bir yaşın olsun:)dogalliginla,hayatinla,marjinalliginle nurti ve bizim icin özelsin:)sevgiyle...

02/24/2013 16:04:00

Ruzgarin kizi evo ben senin ozellikle yaptigin ise ve bu alanda turkiyede sayili isimlerden olmana ragmen mutevazi durusuna hayranim..umarim bigun sana kaskimi boyatma firsati yakalarim..ve bigun yedigoller milli parkina dogru yol alirsam ilk aklima gelecek olan sen ve o cilgin hikayen olacak:) guzel kizin ve hayatinin askiyla kendi evinizde huzur dolu gecirebilecegin nice yillar dilerim.

02/24/2013 17:06:00

Doğallığına, içtenliğine hayran kaldığım yeni arkadaşım, çekirdek ailenle çook mutlu, neşeli, bereketli yılların olsun inşallah.

02/24/2013 17:08:00

iyi ki doğdun evocan. nice mutlu yaşlara :}

02/24/2013 17:08:00

İyi ki dogudun guzel,taze anne...mutlu yillar diliyorum :)

02/24/2013 17:48:00

Burdan da kutlayım :) Çok mutlu ol...Kızın ve aşkınla kendi evin kendi yuvanda...

İstanbuldan sevgiler ve öpücükler...

Burcu & Duru

02/24/2013 17:52:00

evooooo mutlu yaşlar,hep sevdiceğinle,bebenle..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...