Çekmeköy 'de Ya Pa Açıldı

Ynt: Çekmeköy 'de Ya Pa Açıldı

07/02/2012 13:11:00

Evetttttt....Hafta sonu etkinliğimiz belli oldu..

Yemyeşil çimler üzerinde ağaçların gölgesinde miss gibi bir kahvaltı..
İsteyen kahvaltı sonrası havuza girebilir, isteyen çimlere yayılıp kitabını okur yada arkadaı ile sohbet eder..Minikler de öğretmenimizle aktivite yapar ip atlar top oynar kısaca hep birlikte eyleniriz...

Tarih: 07 temmuz c.tesi
Saat: 10.00-13.00 (13 de etkinliğimiz dağılmaya başlar çocuklardan dolayı ama kalmak isteyen kalabilir ..)
Yer: acıbadem sürücü kursu sosyal tesisleri-çekmeköy-alemdağ
Ücret: Anne-çocuk 30.00tl
          Anne&Baba çocuk 45.00tl

Not:çocuklar için öğlen çorba servisi ücret dahilindedir..

09/11/2012 12:22:00

Yeni ogrendim yazlikta oldugumdan takip edemedim hicbiseyi. Yeni yeriniz hayirli olsun. Cok sevindim evimin 2 sokak ötesine actiginiz icin. Yazliktan donunce gelicem.

09/11/2012 13:21:00

Ben de açıkçası sorularda çekmeköyde anaokulu tavsiyesi istediğinizi görünce üzülmüştüm:) demek bizi görmediğiniz içinmiş taşlar yerine oturdu :))
Bekliyoruz..

09/21/2012 13:36:00

Çekmeköy yapa olarak salı yada perşembe sabahı(önümüzdeki hafta) buyaka AVM içersindeki vızz kids play'a gideceğiz..Gelmek isteyen hbr versin ..ayrıntıları paylaşacağım..

08/26/2013 12:09:00

Tüm arkadaşlara merhaba...

Sizlerin desteği , ilgisi, güveni ve teşvikleri ile Kulübümüzü kendine ait bahçesi olan müstakil bir binaya taşıdık ve M.E.B'lığına bağlanarak tam gün okul öncesi eğitim veren bir kurum(anaokulu)olduk..

2013-2014 Eğitim yılında faaliyet göstermek üzere uzman kadromuzu arkamıza alarak YA-PA nın 32 yıllık deneyimleri ışığında 2 Eylül itibari ile Oryantasyon sonrası eğitim sürecimiz başlıyor..

Öncesinde eski tanıdıklarla hasret gidermek, yenilerle tanışmak, kurumumuzu tanıtmak ve DAVULUMDAN MASALLAR ' la neşeli saatler geçirmek için 1 eylül pazar günü saat 13-16 arası  herkesi bekliyoruz....

Sevgiler

Pınar Altun

0216 316 9272

0544 4494342

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...