Torunlarımız,yada turunumuz..

09/18/2010 15:17:00

Bizlerin yaşamına heyecan katan kelime, bu kelimeyi telefuz ederken hepimzin sesindeki ton ve kalp atışlarımız degişiyor,heycanı,sevinci bir arada yaşıyoruz, yeniden gençleşiyoruz sanki küçüklerimizin sayesinde.  Çocuklarımın  anne oldukları günün heyecanı ile hayatım yeni bir şekil aldı ANNEANNE kelimesini ilk duydugum anı sanırım hiç unutamam, kızlarımın ilk anne dedikleri anda aynı duyguları yaşamıştım.....   Kızlarım anneliği başara bileceklermi düşüncesi çok uzun zaman beni telaşlandırdı ama şimdi görüyorumki  onlar da benim gibi anne olmuşlar doganın verdiği annelik içgüdüsü, ile  onlarda bu görevi yerine gayet güzel getiriyorlardı,ama zaman degişmiş benim zamanıma göre hemegitim hem tedavi şekilleri çok farklılaşmış, yeniden ögrene bilmek için kendimi yetiştirmeye çalışıyorum,torunlarımla birlikte oldugumda kızlarımın koydukları kuralları bozmamak için, ama zaman zaman anneannelik duyguylarım öne çıkıyor,sanırım onlarda bunu bildikleri için hoş karşılıyorlar..                                                                                                                                            

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anneanneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...