Küçüğüm daha çok küçüğüm (Asna'dan)

06/07/2011 06:30:00

bak nurtis, sana bi kac bisey diyeyim,
bi kerem var ya, böyle pespese dogurmak o kadar da kötü bisii diilmis :-p cok ekonomik! asude'nin gecen yilki yazliklari bu yil da oluyor, hatta onlar bu yil nahide'ye de oluyor, hatta pacali don niyetine halide'ye bile oluyor. yaaa, sifir masraf :-p
ayakkabilar da hakeza devr-i daim yapti, büyüge de kuzenlerden geldi, oh oh :-p
sonra sonra, büyükler büyümüs be nurtis, biri üc oldu biri iki olmak üzere, 6 ay sonra: bir 3 yasinda, bir 2 yasinda, bir de 1 yasinda kizim olcek biliyon mu nurtis, havam batsin :-p

bi de biliyon mu nurtis, annelik tecrübeymis, bi kac dene dogurursan sen de görürsün :-p
biliyon mu, asude adam oldu, böyle bildigin insan, cocuk felan degil, mesela 'aslinda haklisin anne ama bu seferlik böyle olsun' diyor, mesela 'seni üzdüysem özür dilerim ama oldu bi kere' felan diyor, tak koluna gez oldu,

nahide de bi dillendi, sorma, o gür sesiyle pek bi komik oldu, herseyi 'keeedi' (kendim) yapacakmis, abasi ditsinmis, bebek geesinmis, istemezse yooooh!mus, bebek acikmismis, anne süt versinmis, pekte bi yabanilesti, ama hala cok merhametli :)

pire ferhat'ta lokum oldu lokum, pire gibi, saniye bi yerde durmuyor, yemekle felan arasi yok, azicik asi kaygisiz basi :) pek bi asigim ona bugünlerde, iyi ki geldin sen diyorum, dilini cikariyor :-p

e amma nurtis, hic birinin tadini cikaramiyorum biliyor musun?
hep bi telas, hep bi kosturma, kaldir, doyur, egle, doyur, yatir, kaldir, doyur, egle, doyur, yatir.
sonra sil bastan.

cok sükür nurtis cok sükür, iyiyiz, hosuz, sagligimiz sihhatimiz yerinde, karnimiz tok, üstümüz pek.
ama biliyon mu, iste bazen hani, hani bazen hepsi de kucagima gelmek istiyor ya hani, hani bazen birinin altini degistirirken aslinda düsenin yanina kosmak istiyorum da kosamiyorum ya, hani aslinda yapasim var ama elim dolu da, sen kendin yapsana diye cemkiriyorum ya, o zamanlar kötü oluyorum be nurtis. bi tane daha kolum olsaydi, yeter miydi? gene yetmezdi be nurtis, bak simdi biri uyandi, bi bakayim da geleyim, bekle beni e mi

geldim nurtis, e simdi de öteki uyandi, gitme dur
 hastalar ya, burunlari tikali, kardeslik böyle bisey biliyo musun nurtis, hastaligi dahi paylasiyorsun :)

e diyecegimi de unuttum be nurtis, amma böyle iste, bi ordayim bi burda, bi kiziyorum kendime bi 'bosvveeer, sev yeter' diyorum. büyüyecekler diyorlar, halbuki büyütüyorlar, az biraz büyüdüm sandiydim, meger hala ufacikmisim.

Asna

Ynt: Küçüğüm daha çok küçüğüm (Asna'dan)

06/07/2011 06:58:00

off be asna kopardın yine beni kadın

Ynt: Küçüğüm daha çok küçüğüm (Asna'dan)

06/07/2011 07:22:00

Önceden de böylemiydin(yani anne olmadan önce)bilmiyorum ama sen zaten gönlü geniş,çok zeki,farklı bir kadınsın ASNA..3 çocuk sana arka arkaya boşuna gelmemiş yani..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Asna Anne Fan Club

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...