diyetisyen maceram :)

<12>

Ynt: diyetisyen maceram :)

12/07/2011 13:48:00

sen dukandan sIkILmayacak gibi duruyorsun, mutlaka gidecektir. o yulaf kepegini yiyebildikten sonra is bitmistir zaten :)

12/07/2011 13:52:00

dukan, çok zor bir diyet..  benim açımdan sürdürülebilitesi çok düşük

12/07/2011 13:59:00

Ben yazın baslamıstım hatta yine 3-4 verip bıraktım . Yaz sıcagında İzmirde Karpuz ve kavunsuz , arada sırada soguk bir birasız yaz gecirme fikri cazip gelmedi. Akabinde yoyo zaten hemen geri aldım kilolarımı .

Dukanın 2ilk 2 asama zorlu sonrası en azından kacamaklara izinli. Bu zorlu devreyi atlatırsam ki çok istiyorum , güclendirmede rahat edecegimi umuyorum.

Birde ben bu diyeti cok katı uygulamadım aslında. Peynir evde ne varsa , yogurt keza öyle , süt yarım yaglı ki normaldede öyle alırım .Kıyma yarımyaglı falan.  Yani evimin düzenini bozmadan kepek soktum hayatıma ..Öyle herseyi light alayım , yok yag oranı yüzde 2 yi gecmesin diye kasmadım. hayatım boyunca light ürünle yasayamam cünkü. Benim için sürdürülebilir olması şart.

Şimdilik gidiyor bakalım , nereye kadar . Umuyorum pes etmem .
Kilo vermek zorlu sürec. Nefret ediyorum artık. Çok zor ...Bünyeme mıciimm:(((

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...