ŞAŞTIM KALDIM

03/12/2012 09:22:00

Nerden başlayayım bilemedim kızlar bende bir kayın valide var. nasıl anlatsam 2oglu var küçük olanıyla ben evliyim deli desen degil, akıllı desen degil temizlik hastası olan kayın validem kesinlikle evine bizi istemez. özel günler hariç büyük oglunu gelinini gelicem dese eli ayagına dolaşır ne yapsam diye ama ben gecenlerde eşimle biyere gitmemiz gerekti 2saatligine anne adaya bakarmısın diye telefon açtı nedemek yavrum dedi ikidakika sonra kayınpeder aradıeeeeeeeeeesiz çoçugu getirmeyin biz gelir orda bakarız ben çıldırdım nedemek ya çoçuk zaten hergün evde degişiklik olsun babannesine gitsin istedim. sonuçta gitmadi kızım saniyede onlar damladı. bizde eşimle dışarıcıktık ama ne çıkış kavga kıyamet nedemek ya çoçugumu gericevirir bende eşime senin anneni zere kadar sevmiyorum sinirle dedim demez olaydım bana neler söyledi, neler şaştım, kaldım. kadın istiyorki ben hergün geleyim öglen geliyor akşam gidiyor çoçugum huy degiştirdi.kızım bana onunyanında sen git anne seni istemiyorum ben babannemi seviyorum uykudan uyanıyor dogru babanneye koşuyor. çoçuk bunları söylerken kadın kahkaaa atıyır artık ne yapacagımı şaşırdım kaldım eşimle şuan konuşmuyoruz nasıl bir yol izlemeliyim bana yardım:(       

Ynt: ŞAŞTIM KALDIM

03/12/2012 18:46:00

Çok dogru söylüyorsun susmamak gerekiyor...

03/12/2012 19:10:00

iş kocada biter bence yaşına başına hürmeten ses çıkaramıyo insan ama benim kw zerre kadar sevmem asla görüşmem eşimede görüştürtmediğim için kw ilişkileri çok garip geliyo bana ,insan eğer bebesini annesinden soutmaya çalışıyosa kişiliğinde problem vardır,ne garip insanlar var anlamıyorum ben ya

03/12/2012 19:35:00

Yillardir konusmadim gorusmedim. İs kocada bitmiyo bence. Benimki Torununu bile gormeye gelmedi. Esiminde ailesi diye alttan aldim aldim aldim en sonunda tepeme cikmaya yalan yanlis beni karalamaya basladilar. Esimleyken gayet iyilerdi ama esim olmayinca bana laf sokmalar imali imali konusmalar uvey evlat gibi davranmalari vardi. Careyi gidip gelmeyi kesmekte buldum. Senelerce gitmedim ama esim konusuyordu. Baktim esimi bana karsi yavas yavas dolduruyolar bende bigun aldim kizimi sabahin korunde saat 8.30 da kalktim gittim. Hicbisey olmamis gibi oturdum sohbet muhabbet simdi onlar ariyo kizi getir ozledik diye. Allah biliyoya ben unutmicam bu yaptiklarini ama zamanida var unutturmucamda. Simdi eskisi gibi diilim eskiden evlerine gittigimde butun islerini yapardim yemek cay bulasik gibi simdi gidiyorum direk oturuyorum misafir gibi. Hicde bisey diyemiyo. Arada laf sokmalar oluyo ama hemen agzinin payini aliyor susuyor. İcime atmiyorum artik uzulmuyorum ne uzulucem bnm dusuncek kendi bi ailem bana ihtiyaci olan bi kizim var. Bisey oldugu zamanda esime soyluyorum o da gerekli lafi soyluyo. O geldi sizle baristi siz doguma bile gelmediniz diyo cattt kaliyolar oyle. Once sen haksizda olsan susuyorsan eziyolar iste ezdirme kendini

03/12/2012 19:49:00

Dogru söylüyorsun bir hafta sonum var çoçugum eşimle gezicem tak cumartesi günleri geliyorlar kalıyorum bıktım artık

03/12/2012 19:54:00

iremegecigim iş evede bakmak bakmamak degilki  kadın bizi evine istemiyor ondan koşa koşa geliyor gelincede çoçugum huyusuyu degişiyor herkez yaşadıgını bilir

03/12/2012 20:21:00

Canim benim ayni sorunu herkes yasiyor sanirim benimkide bi ayri iste auri memleketlerde oturuyoruz geldi mi 1ay 2ay 3ay birlikte yasiyoruz daha bide her hsfta sonu kizida gelsin sabahtan aksama kadar torun torba otursabizimki keyfine diyecek yok ben ariza cikardigimda allahtan belanimi istiyorsun sen neyin var diyo ben ne yapsam bilemedim ogluda anasini tutar yaa neler neler var hayatta canim uzme kendini hersey zamanla yoluna girer insallah..benim cocugumada senin kv gibi aynisini yapmak isteyecektir benimkide allah sabir versin ne diyelim...

03/12/2012 21:13:00

Arkadaşım insanı kendine bırakmıyorlarki tamam oglun olabilir ama oda artık bir aile olmuş rahat bırakın diye insanın bagırası geliyor geliyor ama geri gönderiorlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...