ALEVİMİN GÜZEL KIZI KIYMETLİSİ(SALÇACAN İKLİMİN 1.YAŞ GÜNÜ)

Ynt: ALEVİMİN GÜZEL KIZI KIYMETLİSİ(SALÇACAN İKLİMİN 1.YAŞ GÜNÜ)

02/17/2012 09:17:00

kuzucum, güzel kızım..iyi ki doğdun..

02/17/2012 10:26:00

İyi ki doğdun İklim'ciğim, artık dişin de var, kim tutar seni. Sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür dilerim sana sevdiklerinle. 

02/17/2012 10:39:00

İklimcim iyi ki doğdun tatlım iyi ki doğurmuş annen seni. Sayende güzel annen bilgileriyle tecrübeleriyle aydınlattı bizleri:) Sana hep sağlıklı hep mutlu hep sevdiklerinle olduğun bir ömür, yeni yaşlar diliyorum. sevgiyle öpüyorum :*
Alevcim anneliğinin 1. yılı hayırlı uğurlu olsun. Daha nice güzel yaşlarda hep tavşanınla hep sevdiklerinle güzel günler yaşayın inşallah. Seni tanımak çok güsel ;)

02/17/2012 10:58:00

İklim'cim iyi ki doğurmuş anneciğin seni sağlıklı mutlu nice yılların olsun kuzucum
Alevim canım anneliğinin ilk yılını kutluyorum
sevgiler

02/17/2012 11:05:00

Doğum günün kutlu olsun iklim.Nice güzel yaşların olsun :)))

02/17/2012 11:06:00

İklimcim tatlı kuşum 1. yaşın kutlu mutlu olsun,daha çooook uzun yıllar sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevgi dolu günler göresin,Alev senin de anneliğinin ilk yılı kutlu olsun biz de sayende senin deneyimlerinden yararlandık iyi ki anne olmuşsun böyle şeker bir kızın olmuş,ikinizi de öpüyorumm :)))

02/17/2012 11:11:00

çok güzel yaşların olsun İklim tavşan.umarım ilerde tam anasının kızı derler sana.mutlu huzurlu büyü, sevdiklerinle yaşlan

02/17/2012 11:11:00

iklimmm doğum günün kutlu olsun

02/17/2012 11:29:00

İklimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ayyyyy ben seni annenin karnındayken tanıdım sen ne çabuk büyüdün yarabbimmm. 

Güzel annene az çektirmedin bu yıl, inşallah 1 yaşından sonra kadını rahat ettirirsin :)
Doğum günün kutlu olsun çook sağlıklı çook huzurlu bir toddler olursun inşallah :))
Alev uykusuz geceler, zor günler, mutluluklar kocaaaaaaa 1 anne yılını geride bıraktın. Senin de anneliğinin yıl dönümü kutlu olsun. İkinizi de çok öpüyorum

02/17/2012 12:35:00

annen söyleye söyleye çıkarttı ya dişini, artık 1 yaşına girmekte bir engelin kalmadı :))

İklim, annesi gibi buğulu bakışlım :)) nice güzel, nice sağlıklı yılların olsun.. Hayat sana hep güzel yüzünü göstersin, hep gül, hep mutlu ol :))

Alevcim, ana-kız çoooook şanslısınız :)) hep beraber olun huzur içinde...

öpüyoruz Elif & İdil

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...