Ankara'lı anneler buluşmuyor mu?

<12>
06/04/2010 11:02:00

Ankara'lı anne olmamakla birlikte haftaya(çarş-perş) Ankara'da olabilecek ve kıpırdak anneleri çok kıskanan bir kişilik olarak Ankara'lı annelere çağrımdır :=)

Ynt: Ankara'lı anneler buluşmuyor mu?

06/04/2010 12:19:00

Buluşalım valla. Çok icimde kaldı benimde. Her daim hazırım buluşmaya..

06/04/2010 12:48:00

biz hızımızı alamayıp, sen geliyorsun diye geçen hafta buluşacaktık zaten :D organize olalım arkadaşlar...
Sen Beril ile geliyorsun değil mi? Bu durumda çocuklara uygun bir saatte buluşalım...
Ben bu ara çok çalışmak zorundayım ama erkenden kaçarım. Mesai çıkışına yakın bir saatte buluşursak, kaçacak kişi sayımız artar... Saat 4 gibi nasıl olur?
Ablanlar ne tarafta oturuyor ona göre yer konusunda alternatifler oluşturalım... Aklıma gelenler:
Çıtır simit - Turan Güneş (hoş çocuklar tavuk kovalarken iki kelam laf edilir mi?)
Kitchenette - Filistin cad. (çocuk oyun alanı falan yok ama yemekleri guzel)
Marmelatte - Çayyolu falan o taraflarda ben gitmedim ama gidenler memnun galiba...
Bizim bahçeye gelin Or-an'da :)))

06/04/2010 12:58:00

Ben her yere her şekilde gelebilirim sanki.  Taksi var, dolmuş var, olmadı birinizle buluşur arabasına atlar gelirim.
Gündüz olursa kızımla gelirim, akşam olursa kızımı ablama bırakır yine gelirim:=))

06/04/2010 13:12:00

Çarş. arabamı ustaya götüreceğim, perş. de temizlik var ama saat 4 gibi filan derseniz kadını bırakıp kızımı alıp gelebilirim. Banu'nun önerileri arasındaki marmelat'ı hemen ve uzun süreli olarak gidelebilir yerler listesinden çıkaralım. Biz bu sabah arkadaşlarla orada buluştuk (4 anne, 4 kız çocuğu). Çim biçme makinesinin sesinden ne konuştuğumuzu anlamadık. Biraz durdurun dedik, hayır denildi. Şemsiye açtırmak istedik, çocuklar çimende otursunlar diye, ona da hayır dendi. En son oyun parkındaki taşların temizlenmesini istedik ona da hayır dendi. Hem de hiç kibar olmayan bir şekilde. Burnundan kıl aldırmaz ve fena halde saygısız bir yönetimi var. Biz de siparişlerimizi iptal edip kalktık, başka yere gittik. Umur'la zabıtaya şikayet etmeyi düşündük. Ben blogum dahil her yere, karşılaştığımız bu muameleyi yazmaya karar verdim. Neyse, konuyu değiştirmeyeyim. Kısacası ben de katılmaya çalışırım.
Selamlar,
ç.

06/04/2010 14:36:00

Marmelatte den biz de hep memnun ayrıldık hayret. Yönetim filan mı değişti acaba? Buluşma konusunda gece 9:30 dan sonra müsait olurum gündüz çocuklu istediğiniz yere gelirim.

06/04/2010 15:22:00

9 Haziran Çarşamba saat 4 desek listelensek? Kişi ve çocuk sayımıza göre de yer baksak.
1. Zeynep + Beril
2. Banu + Mira
3. ...

06/04/2010 15:43:00

Bana da her yer her durum uyar. Zeynep bende araba var. Alırım seni. Sibel&can

06/04/2010 16:22:00

anneyazar+ kuzusu

06/04/2010 18:35:00

Ben daha öncede belirttiğim gibi çarş. gelemem. Arabayı ustaya 15.30'dan sonra götürebileceğim ancak.

06/04/2010 20:03:00

Çiğdem ben sabahtan götürürsün diye düşünmüştüm :( Arabanın işi kısa mı, başında mı duracaksın? Konuşalım bir belki başka bir çözüm buluruz... veya daha garantisi Perşembe herkese uyuyorsa Perşembe yapalım...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...