Ankara'lı anneler buluşmuyor mu?

<12>

Ynt: Ankara'lı anneler buluşmuyor mu?

06/04/2010 21:09:00

perşembe olsun ben uyarım:) ama Başak'da olsun onsuz organizasyon düşünemiyorum:(

06/04/2010 21:16:00

Banucuğum, sabahtan Teoman'ın okulda olması gerekiyor. Ancak o gelip evde kıza bakacak ki ustaya gidebileyim. Ne kadar süreceğine dair hiç bir fikrim yok. Motoru çalıştırınca tuhaf bir ses geliyor, sanırım sipoplardan ama ne olur ne olmaz diye baktırmak istiyorum. Bir de arabanın elektrik aksamında küçük bir sorun var. Ama perş. günü (temizlik var ama Satı ütüye başlamış olur, ben kızı alıp çıkabilirim) çook büyük bir aksilik olmazsa gelirim. Zaten pazar günü de bir haftalığına İst.a gideceğiz Selin'le.

06/05/2010 07:52:00

başakçığım, şerh koymak demeyelim de son yaşadığımız olaydan sizleri haberdar etmek diyelim. Eğer sana uyuyorsa oraya da giderim, sorun değil. Üstelik bna çoook daha yakın, tercih bile ederdim normalde ama tavırları hakikaten kibirliydi diyeyim, yumuşatmış olayım. Ama yine de maksat sizleri görmek, birlikte olmak. Ben de her yere gidebilirim.

06/09/2010 10:52:00

son durum nedir arkadaşlar buluşuyor muyuz?

06/09/2010 11:09:00

Ben de şimdi haber vermeye gelmiştim...
Turan Güneş'teki Urfalı Hacı Mehmet'te saat 6 da buluşuyoruz. Çocuklar için oyun odası varmış... Gelebilenleri bekleriz...

06/09/2010 11:11:00

ben orayi gormeyi istiyordum ama bulamamistim daha once :) turan guneste bir tarif verir misiniz?

06/20/2010 20:27:00

bulusabıldınızmı arkadaslar merak ettım..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...