EVİMİZE GİREN YENİ AİLE BİREYLERİ BEBEKLERİMİZ VE SIKINTILAR

<12>

Ynt: EVİMİZE GİREN YENİ AİLE BİREYLERİ BEBEKLERİMİZ VE SIKINTILAR

10/18/2012 14:53:00

Yemin ederim BENIM esim de ayni,kavga etsekte ben aramazsam kendi arar bisey olmamis gibi davranir o da beni cildirttir.benim esim 23yasinda ayni yastayis ve 3senedir evliyiz!gercekten sanki dalag geciyomus gibi davraniyor esimde kavgadan sonra,yani o sinir gozyasi bosaymis gibi.sen uzulme Gamzem erkekler isolering nasil gelorde oyle davraniyolar!!!

10/18/2012 14:57:00

SEN HALA BURDAMISIN KIZIM GİT DOĞUR YAAAA ALLA ALLAH YAAA BURDA BEKLİYOZ DEMİ HA DOĞURDU HA DOĞURACAK DİYE :))))))))))))

10/18/2012 17:11:00

Gamze okuduklarım şaka diye düşünmek istedim yemin ederim şuan. dertli olmakda yerden göğe kadar haklısın tatlım. sen akşama kadar çocukla uğraşıcaksın ve akşam eve gelince çocuğuna bir biberon süt bile içirmeyecekmi? ya da yemeği geç hazırladın diye çıkışacak. eşin senin gibi eşi olduğu için çooook şanslı. ben öle adamın alnını karışlarım be:)

10/18/2012 17:24:00

Gamze kocan çok küçük daha kendi çocuk yaptıklarını idrak edimiyor benim ki 30 yaşında baba oldu o bile kaldıramadı bu sorumluluğu üzülme diycem düzelir diycem ama bunların çok kısa zamanda olmayacağı bir gerçek

10/18/2012 19:13:00

Takmicaksin sende ona he he de gec ozaman yaptini anlar. Takma o deli olsun hatasini anlasin demekki tek kuduran benim kocam degilmis anlayissizlik kanlarinda var kardesim . Zaten butun gun mahvoluyorz bide bu yasta yani. Adamlar alnimizdan opcene agiz burun kiviriyo sonra biz kavgaci oluyoru bide. Ben artik tum ev isini biraktim gamzecim sadece cocuga bakiyorum haftada bir temizlikci aliyorum odesin parasini umrumda bile degil madem ben yetemiyorum her ise keyfime bakarim . Emin ol ozaman daha iyi oluyor . Ohh mis valla;)

10/18/2012 19:27:00

yok işte hani derler ya BK YÜREK DAYANMIYO bizdede o var yelkenler kısa sürede suya maddi sıkıntıdan dolayı eve temizlikçi çağırmak şöyle dursun gezmeye para istemem lazım olanı hep az az alırım kv oğluna koca bi alışveriş yaptıtı kendisine ve kızına ama bana gelince aaaaa ne ayıp oğlum 5 kuruş zor kazanıyo senn harcadığın şeylere bak olurbi keresinde unutamadığım içime oturan şeyde annesi  bana doğuma giderken bi boydan gecelik bile aldırtmadı gerek yok önlük versinler hemşirelere söyle dedi annemin eteğiyle girdim ben doğuma önlük mönlük vermezlermiş üzerinde ne varsa onunla girermişin bizimkilerin almalarınada izin vermedi biz alcaz diye :(( ben herşeyi sineye çekiyorum yine olan bana oluyo ''''kalbim koca bi şehir içinde sevdiklerim yaşarken bir binaa daha viraanee oluyo'''' depremlere dayanıyorum ama her deprem bi yeri çökertiyo bakalım sonumuz ne olacak :(( şu anda ikimizinde suratı 5 karış oturuyoruz o tv izliyo bende olanı sallıyorum bi yandanda bakıyım dedim nurtiye :((

10/18/2012 20:04:00

Of of ne diyim cnm sabir versin allhim bize aslinda hic acimican bunlara

10/18/2012 20:11:00

Hele hele kaynanaya asla:)))))

10/18/2012 20:19:00

Kiz Bana Klaas doguracam,cocuk belli etti kime benzedigini"babasinin benziyor"Gamzem sende hic uzme BENIM gibi yAp ben artik biseye takmiyom!!!ne hali varsa gorsun diyom,sen kendini toparlamaya bak,dagitma kendini!!!aglamnin da faydasi yok,ben aglayinca kocam noldu da agliyon diyodu cocukmuymusum.bosveeer

10/18/2012 20:27:00

mustafanınannesi kız sen fil gibi 12 aylıkmı doğuracan ne çıkmadı seninki bi türlü :D yok gülo yaa bnm oğlm herkes acı çektirirken ben çektirmeyeyim die bana hiiiiç zarar vermiyo :))) bende öleyim çocuk gibi bide ağlıyo git başka yerde ağla der :D ama allahı var hamileyken iyi davranmıştıı bi dediğim iki olmazdı dışardan yemekler aşerdiğim herşey gelirdi ayağıma yatardım sabahtan akşama kadar :)) ama işte hep hamile kalaymışım ben :))))) geri kv yine ağzma ettti hamile çocuklu dinlemezdi ama kocam iyidi o zamanlar :DDDDDDD

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...