25 haziran cumartesi Buca Gölet Buluşması...

Ynt: 25 haziran cumartesi Buca Gölet Buluşması...

06/23/2011 06:42:00

yasemin yasemin yasemin cafe olsun isteriz :P

06/23/2011 06:47:00

Kizlar çok yoğunum ama biraz araştirdim. Buluşma illa Bucada olacaksa hanci ya da ehl-i keyf dişinda bir yer yok sanirim çocuklu buluşmaya uygun mekan olarak. Buralar nasil bilmiyorum hiç gitmedim. Ama alan genişletilirse daha çok fikir olur diyorum. Mesela inciraltinida düşünelim mi? Ya da Balçova tarafini bilenler oralarda neresi var? Sanki teleferiğin oralarda yeşil alanlar mevcuttu genişçe )) bunlar nacizane fikirlerim canlar dediğim gibi araştirmaya pek vaktim yok neresi derseniz uyarim. Ama nolur benim ve benim gibi harketli bebesi olanlar için en azindan etrafi çevrili bir geniş alan olursa çok ama çok memnun olurum. Bu arada saat belli oldu mu? Doruk Kaanin o gün saat 15 te sünnet doktorunda kontrolü var. Belirleyeceğiniz saat 16 dan erken olmaz sanirim sicaklar sebebiyle ama olursada biz yaridan katiliriz fark etmez öptüm hepicinizi ))

06/23/2011 06:49:00

Bende Karşiyakadayim afrezrudi bende çok isterim yasemin olsun ama diğer yakadakilere hep haksizlik oluyor bu tarafta buluşuluyor sürekli. Ama biz ne yapalim Karşiyaka her konuda olduğu gibi bu konuda da süper işte. P

06/23/2011 06:55:00

hahaaa fnur ne derse o:))))))

06/23/2011 07:24:00

Hahaha karşi taraf yakacak çiramizi nilberk P ))))

06/23/2011 07:28:00

Betül tex mex nasil canim? Sen bilirsin. Çok eskiden gidip içeride oturmuştum bahçesini  hatirlayamiyorum. Geniş bir alani varmiydi? 

06/23/2011 07:42:00

Arkadaşlar bir Karşıyakalı olarak Yasemin olsa derim :) ama Buca da ki Hancı çok güzelmiş. Çocuklar için tam gidilecek yer diyorlar.

06/23/2011 08:14:00

Heeyyy Bilgi buralarda misin hayatim? Bi toparlayiver konuyu. Yer konusunda biri son noktayimi koyacak yoksa oylama neyim yapilacaksa cumartesiye yetişemeyebilir bilgilerine sunarim ))) Biraz acele edelim. Serin hala uyuyor herhalde ))

06/23/2011 08:43:00

Yaman'ın diş buğdayı var o gün :(

06/23/2011 08:43:00

Yaman'ın diş buğdayı var o gün :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...