ÖZLEM DEMİRCAN REZALETİ

03/07/2012 13:40:00

BAŞINIZA GELMESİN DİYE UYARI AMAÇLI KENDİSİNE DE YOLLADIĞIM MAİLİ BURADA YAYINLIYORUM.

BİLMİŞLİĞİNİZ,TANIMIŞLIĞINIZ VARSA YORUMA AÇIK,
SİZDE FOTĞRAFÇIZEDEYSENİZ PAYLAŞALIM.

''

MERHABA ÖZLEM,

KONUYU DAHA NET DEĞERLENDİRMEN İÇİN SANA ÖZET GEÇİYORUM.19.KASIM.2010 DA EVLENDİK.DÜĞÜN FOTOLARIMIZI SEN ÇEKTİN.1000 TL YE ANLAŞTIK ALBÜM İÇİN.SONRAKİ ZİYARETLERİMİZDE BALLANDIRA BALLANDIRA BİZE ÇEKİLEN VİDEO VE FOTOLARDAN KURGUYLA BİR DVD HAZIRLAYABİLECEĞİNİ ANLATTIN VE EŞİMDE ÖZENDİ ,EKSTRA 500TL ALARAK 2 DVD HAZIRLAYACAĞINI SÖYLEDİN,BİZDE ÖDEDİK.DAHA SONRA BEN İZMİR DIŞINDA İŞİM GEREĞİ YAŞADIĞIM İÇİN (EŞİMDEN AYRI) EŞİMLE MUHATTAP OLDUNUZ.VERDİĞİN DVD LER ÇALIŞMADIĞI İÇİN TEKRAR TEKRAR EŞİM SENİN İŞYERİNİN YOLUNU TUTMAK ZORUNDA KALDI.VE DAHA SONRAKİ ELEMANLARININ HAZIRLADIĞI DVD'LERİN DE HİÇBİRİ SONUNA KADAR ÇALIŞMAZ DURUMDAYDI.ARTIK EŞİMİN SABRI TAŞMIŞTI TAM OLARAK NE YAŞANDI BİLMİYORUM AMA SANIRIM TARTIŞILDI .DOLAYISI İLE PARAMIZIN KARŞILIĞINI ALAMAMIŞ OLDUK.BU ARADA TEKRAR SENİNLE İRTİBAT EŞİM KURMAK KESİNLİKLE İSTEMEDİ ,BEN İSE KURAMADIM.ÇOK YOĞUN İNSANLARIZ VE BUNUN HARİCİNDE BABAMIN AKCİĞER KANSERİNE YAKALANMASI ,ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE KENDİSİNİ KAYBETMEMİZ,HASTALIK SÜRECİ,ARKASINDAN GEBELİĞİM , DOĞUM DERKEN ASLINDA BEN UNUTMUŞTUM DVD'Yİ FALAN.ANNEMİN YAKLAŞIK BİR AYDIR ELİMİZDE İZLEYECEK KAYIT YOK TEKRAR KONUŞ TA YAPILSIN ISRARLARI ÜZERİNE SENİ ARADIM.

ÖNCEKİ ARAMALRIMDA SONUÇ ELDE EDEMEDİM,ÇÜNKÜ PEŞİNDE KOŞMAK TAKİP ETMEK GEREKİYORDU.SENİN BANA GERİ DÖNMEYE NİYETİN YOKTU,ARAYA BİRŞEYLER GİRDİ TA Kİ GEÇEN HAFTA ARAMAMA KADAR.ZATEN SABIRLA TEKRAR NEZAMAN SENİ ARAYAYIM DİYE SORDUM HATIRLARSAN.SANA ELİMDEKİ FİLMLERİN ÇALIŞMADIĞINI SÖYLEDİM.SENDE BİR ELEMANLARIMA SORAYIM ARŞİVDE VAR MI 1 HAFTA SONRA KONUŞALIM ONA GÖRE TABİ YAPARIZ DEDİN.ANNEM İÇİN EKSTRA ORTA BOY ALBÜM İSTESEM O PARAYA SAYABİLİRMİYİZ ENAZINDAN DEDİĞİMDE 150 TL VERİRSEN OLUR,PARAYI MATBAAYA VERİYORUM DİYE DE UCUZ ESNAF MUHABBETİ YAPTIN,NEYSE DEDİM.

VE ENSON ARADIĞIMDA ELİNDE HİÇ KAYDIMIZIN OLMADIĞINI ,YAPAMAYACAĞINI SÖYLEDİN.EE OZAMAN GEÇEN HAFTA NEDEN DİREK BUNLARI SÖYLEMEDİN,UCUZ ESNAF NUMARASI YAPIYORSUN,SENDEN BİRŞEY İSTEMİYORUM AMA REKLAMINI YAPACAĞIM DEMEMLE SENİN KOCAMA VE BANA HAKKARETLERİNİN ARDI ARKASI KESİLMEDİ.DİKKATİNİ ÇEKERİM BEN SANA HAKARET ETMEDİM.SADECE AÇIKLAMA İSTEDİM.EŞİMİN SANA HAKARET ETTİĞİNİ ,BENİM EŞİMİ TANIMADIĞIMI AMA YAKINDA TANIYACAĞIMI ,BÜTÜN KAYITLARI BİRDAHA KARŞILAŞMAMAK İÇİN EŞİME VERDİĞİNİ SÖYLEDİN,E BU NE OLUYO YANİ ŞİMDİ,OLAYLAR KAFANDA BU KADAR NET SENİ 3-4 KEZ ARIYORUM,İNSAN GİBİ DERDİMİ ANLATIYORUM, NEDEN BUNLARI İLK ARAMAMDA SÖYLEMİYORSUN BENİ OYALIYORSUN.

SONUÇTA 1 YIL SONRA PARAMIN KARŞILIĞNDA SENDEN HİZMET İSTEDİM,KOCAM VE KENDİM HAKKINDA TONLA HAKARETİ SABIRLA DİNLEDİM,EDEBİMLE KONUŞCAK BİRŞEY YOKMUŞ DEYİP KAPATTIM.PARAMIZIN KARŞILIĞINI ALMIŞ OLSAK,CDLER ÇALIŞSA NEDEN SENİ ARAYIP HAKARETLERİNİ DİNLEYİP BAŞIMI AĞRITAYIM Kİ.ÇOĞALTMAK İÇİN DESEN CD ÇALIŞSA EVDE KENDİM ÇOĞALTABİLİRİM MERAK ETME.LAF KALABALIĞIYLA,SÖZ OYUNLARIYLA 500TL NİN ÜSTÜNE YATTIN SONUÇ OLARAK,ÇOK PROFESYONELCE:))BİZİM İSE ELİMİZDE YÜZLERİMİZİN ÜZERİNDEN SAYFA AYRIM ÇİZGİSİNİN GEÇTİĞİ FOTOĞRAFLARIN PİÇ EDİLDİĞİ MUHTEŞEM TASARIMLI DÜĞÜN ALBÜMÜMÜZ VAR.BAK BUNU MESELE BİLE ETMEMİŞTİK DEĞİL Mİ?SENİN BÜRONDA BEKLERKEN BU SORUNLARLA KAPINI AŞINDIRAN BAŞKA MÜŞTERİLERİNİN ELEMANLARA NASIL KAFAYI YEDİRTTİKLERİNE ŞAİT OLMUŞTUM.

HERNEYSE SEN BÜYÜK İŞLER PEŞİNDESİN,TWİTTERDA ÜNLÜLERE FOTONUZU ÇEKEBİLİRMİYİM DİYE YALTAKLANMAYA DEVAM ET.BELKİ EMELİNE ULAŞIRSIN.O 500 LİRADA BAŞIMIZIN GÖZÜMÜZÜN SADAKASI OLSUN...  ''

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Fotoğrafçılığı

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...