KOCAELİ HAMİLE,BEBEK VE ÇOCUK BUTİĞİ

07/05/2011 11:43:00

Merhaba Kocaeli ilinde yaşayan anneler,babalar bebeklerle çocuklarla ilgisi olan herkes;
Ben siteye yeni üye oldum ; Kocaeli Yahyakaptanda hamile,bebek ve çocuk butiği işletmekteyim.Yeni açılan bir mağazayız. Hamile ve bebek giyiminde kendi yaşadığım sıkıntılardan yola çıkarak böyle bir iş fikri gelliştirdim.0-6 yaş grubunda ithal,yerli bebek ve çocuk kıyafetleri ,aksesuarları,hamile giyiminde Gebe markası ürünler Fusi Fusi de.

Mağazamızda bebeğinizin bakımı için alt değiştirme ünitesi,emzirme odası mevcuttur.
Çocuk oyun alanı,ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir mutfak ve lavabo da hizmetinizde yorulduğunuzda birşeyler içip sohbet edebileceğiniz aylık dergileri ,günlük gazeteleri okuyabileceğiniz bir oturma grubumuzda mevcut.Rahatlığınızı ve konforunuzu düşünerek dizayn ettiğimiz butiğimizde keyifli bir şekilde alışveriş yapmanız ve mağazamından gülümseyerek ayrılmanız en büyük isteğimiz.

Hepinizi beklerim...

Adres:Fusi Fusi Butik
Sarayönü Sok.No:5 Yahyakaptan İZMİT
(Şehr-i Kaptan Konakları Güvenlik Kapısı karşısı)
Tel:0262 3112090

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
FUSİ FUSİ KOCAELİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...