Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

07/04/2010 16:29:00

Arkadaşlar merhaba hepiniz annesiniz ve siz annelerden,bir anne adayı olarak gittiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanınızı öğrenmek istiyorum.Kamuda çalışan doktor tavsiyelerinizi çok acil bekliyorum.Lütfen yardım edin.Çok kararsızım çünkü.Teşekkürler...

Ynt: Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

07/04/2010 18:32:00

Zübeyde Hanım Kadın Doğum Hastanesi (Etlikteki)'nde çalışan Reyhan Öçalan'ı tavsiye edebilirim. Benim doğumuma girdi, ben kendisini çok severim. İstersen muayenehanesinin numarasını sana yollayabilirim

07/05/2010 13:53:00

Prof. Dr. Esat Orhon GATA'da çalışıyor. Özel muayenehanesi de Tunalı Hilmi Caddesi'nde.

Prof Dr. Tuncay NAS Gazi'de çalışıyor. Özel muayenehanesi de Cinnah Caddesi'nde.

İsterseniz diğer bilgilerini de verebilirim.

Kolay gelsin...

07/05/2010 19:49:00

hacettepe hastanesinden prof.dr. özgür deren cinnah caddesinde ..tel mesaj atabilirim

07/05/2010 20:31:00

Prof Dr. Tarık Aksu Hacettepe
HRS Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı
telefonunu verebilirim

07/08/2010 21:36:00

doç.dr. gökçen erdoğan HRS KADIN HASTALIKLARI HASTANESİNDE görevli.muaynehaneside kızılayda meşrutiyet cad.de.kesinlikle tavsiye edrim inanılmaz bir kadın

07/10/2010 20:53:00

Centrum Klinik Opr. Dr. Gürhan Keleş, benim için her yönden bir numaradır. Yaklaşımı, açıklamaları, sohbeti ve en önemlisi işini mükemmel yapıyor olması ... Benim duyduğum Sezeryanda bile sancı bekleyen tek doktordur.

07/10/2010 21:11:00

Gazi Ünv. Hastanesi Aydan Biri. Özel muayenehanesi yok.

07/12/2010 08:02:00

Hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı.Zekai Tahirde Ayla Aktulaya gittim.Hala soru işaretleri var kafamda ama bakalım.

07/16/2010 20:22:00

cüneyt genç
çukurambarda

07/17/2010 00:59:00

Gazi üni.den Doç.Dr Aydan Biri.
Ben çok memnun kalmıştım.Bir kere insanı çok rahatlatıyor,gereksiz paniğe asla izin vermeyen ve hep olumlu bakmanı sağlayan bir doktor.
Özel muayenehanesi yok ama hastanede özel hasta bakıyor.Üni hastanesi olduğu için,doğumevlerindeki kalabalığı,keşmekeşi yaşamıyorsun.Özel hastaların tahlil yaptırdıkları  yer bile ayrı.Ayrıca hemşiresinden asistanına kadar tüm çalışanlar çok güler yüzlü.Yataklı servisi biraz bakımsızdı ben doğum yaptığımda şimdi nasıl bilmiyorum ama avantajlarının yanında,pek önemli olmamıştı benim için.Bir de Aydan hanım çok talep gören bir dr.olduğu için randevı saatlerin sarkabiliyor ama kesinlikle beklemeye değer:)Ulaşmak istersen no.sunu verebilirim.Ha bir de doğumuna girmesini istediğinde çok astronomik rakamlar talep etmiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...