Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

Ynt: Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

07/23/2010 10:20:00

hacettepede prof. özgür  bey var. 10 sene once gitmistim, o zaman doc. bile diildi galiba, her neyse nezih biriydi

07/23/2010 10:29:00

Ben İstanbul'da oturduğum halde her iki hamileliğimde de İstanbul'da bir kere bile kontrole gitmedim. Annemler Ankara'da yaşıyorlar, her kontrole Ankara'ya gittim. Babam Gazi Tıp Fakültesi'nde kadın doğum profesörü, tüm takiplerimi babam yaptı, 3 ana ultrason kontrolünde Anatolia İleri Düzey Ultrasonografi Merkezi'ne gittim...

İki doğumumu da Gazi Tıp'ta yaptım, gayet memnun kaldım.

Babam Prof. Dr. Haldun Güner. ;)

07/24/2010 08:04:00

Ayşegül ilk doğumunu Bülent Tıraş yaptırmış yanılmıyorsam...

07/24/2010 18:08:00

Kesinlikle Cüneyt Genç....
Çukurambar'da...

07/25/2010 10:54:00

Bizim doktorumuz da Cüneyt Genç'ti...Kendisini gözüm kapalı tavsiye ederim. Her şeyden önce çok pozitif ve çok güleryüzlü. (Bu pozitifliği beni o kadar rahatlatmıştı ki, normal doğumumu sohbet ede ede yapmıştım :) )Sizinle konuştuğu zaman çok açıklayıcı. Aklınızda hiçbir soru işareti kalmıyor. Çok profesyonel bir ekibi var, kendinizi emin ellere emanet ettiğinizi hissediyorsunuz. Öyle ilgili ki doğumdan sonra eve çıktığım zaman bile beni birkaç kez arayıp durumumu sordu.

Muayenehanesi gayet merkezi bir yerde. Çukurambar'da eski Mavi Bilgisayar'ın-şimdiki sosyete pazarının tam karşısında. Ücretleri makul. Ayrıca bildiğim kadarıyla birçok özel sağlık sigortasıyla anlaşması da var.

Kimseden hakkında kötü bir söz duymadım. Kendisini tavsiye ettiğim arkadaşlarım da sonrasında bana teşekkür ettiler. Böyle bir doktorun Ankara'da olması bence büyük şans :)

07/25/2010 20:45:00

Elfide, evet her iki doğumumu da Prof. Dr. Bülent Tıraş yaptırdı. Kendisini ailecek tanıdığımızdan ve işinde ne kadar iyi olduğunu bildiğimden gözüm kapalı girdim her iki doğumuma da. Çok da memnun kaldım. :)

07/26/2010 05:26:00

Ablam hem Bülent Hocayı hemde babanı tanıyor. İkisininde işinde gerçekten çok başarılı olduğunu söyler hep.

07/26/2010 10:43:00

cüneyt genç,

07/26/2010 14:54:00

Teşekkür ederim elfide. :) Bir de işini sevmek her meslekte çok önemli, babam da Bülent Tıraş da işini çok ama çok severek yapan doktorlar. ;)

07/26/2010 19:12:00

Zekai Tahirde doğum yapmayı planlıyorsan,Doç.Dr.Nuri danışman çok iyidir..
Klinik şefi aynı zamanda..
Muayenehanesi Farabi'de..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...