Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

Ynt: Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

12/15/2010 09:39:00

mesa burcu karamürsel benim hamilelik takibime kendi doğumu nedenyle ara verdi o zaman cüneyt gençi tavsiye etti her ikisinden de çok memenunum bülent traş beye kuzenim yeni gidiyo ama çok memnun basiretli riske asla müsade etmeyen ve en önemlisi zor anlarda gerekirse radikal karar alıp uygulayabilen biri. Mesada doktor tamer e gitmeyinde kime giderseniz gidin nedenini yamayayım uzun sürer isteyen varsa özelden mesaj atsın açıklarım.

12/15/2010 09:42:00

gata da esat üstün orhon,tunalı hılmıde özel muayehanesı var,benım drm cok memnunum sahsen.

12/15/2010 11:04:00

çağ hastanesinde Sevgi Ateş Uçar. tek kelimeyle müthiş bi dr. kesinlikle tavsiye ederim.

12/15/2010 11:47:00

Bayındır Hastanesi Halime Sezer Kaya..Çok alçakgönüllü ve ilgili..Cebinden her zaman ulaşabilirsin..Her zaman cevap veriyor.İşinde de çok iyi.Ben onunla sezaryan oldum ve memnunum..

12/15/2010 12:25:00

ETLİK LOKMAN HEKİM HASTANESİ DR ELİF TERZİ, ŞU KADAR SÖYLEYİM 4 DOKTORDAN SONRA 5 . DOKTORUMDUR KENDİSİ, SEZERYANDAN SONRA NORMAL DOĞUMU KABUL EDİP, BENİ ÇOK İSTEDİĞİM AMACIMA ULAŞTIRMIŞTIR KENDİSİ..

12/15/2010 14:38:00

Ruşen AYTAÇ DİYORUM BEN DE

12/15/2010 14:38:00

Ruşen AYTAÇ DİYORUM BEN DE

12/26/2010 11:17:00

Ben Tolga Ecemiş'e gidiyorum.Kendisi Akay Hastanesi'nin doktoru, ama ben Tunalı'da özel muayanehanesine gidiyorum.Ben memnunum, ayrıca hiç paragöz bir doktor değil, piyasaya göre fiyatları daha uygun.Ve her ultrasona detaylı ultrason şeklinde bakıyor.Her seferinde fotoğrafımızı ve cd mizi veriyor. En önemlisi rahat bir doktor,sizi panik yaptırmıyor.Belki biraz ciddi bir tarzı var ilk etapta yadırganabilir ama asık suratlı değil espri yapıyor arada :-)Önemli olan işinde iyi olması, bana güven verdi açıkçası.

12/26/2010 20:18:00

ankara üniversitesi tıp fakültesi doç. dr. cem sober atabekoğlu. son derece bilgili ve dikkatli. nitekim ankara tıp göğüs hastalıklarındaki tüm asistanlar olarak bizleri o doğurttu:)

12/26/2010 20:29:00

ben de büyük kızımda aynı ün.den prof.dr.Feride Söylemez e gidiyordum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...