Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

Ynt: Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

02/18/2011 00:28:00

Muammer M. Doğan Kızılayda yeri var. ZTB da idi ama Medicana ya başlıyor. Çok memnunum kesinlikle herkese tavsiye edebilirim. Uzmanlık alanı tüp bebek. Benım tüp bebek değil ama gebe takibi de çok iyi.

02/18/2011 07:46:00

Prof.Dr Onur Karabacak Gazi üniversitesinin hocası, Bülten sokakta muayenehanesi var, çocuk düşünmediğim dönemlerdede gidiyordum, hastayla iletişimi çok güzel güven verici, sakin,  normal doğum yaptım çok memnunum.

02/20/2011 11:03:00

Kesinlikle Cüneyt Genç.
İlgili, sıcak , sempatik, sevecen, kesinlikle işini ciddiye alan bir doktordur.Her ay keyifle muayene olmaya gittim, hiçbir endişe taşımadım, yapılması gereken konusunda, ben ve bebeğim konusunda fazlasıyla sorumluluk taşıyordu, ben bu sebeple rahattım,  gidişattan endişe duymadım.O kadar çok hastası olupta  hepsiyle o kadar yakından ilgilenebilmek her doktorun harcı değil.Aklına azıcık bişey takılmayagörsün sonuna kadar takibini yapan bir iş ahlakı var.Nasıl oluyorda bu kadar spontan gereçekleşen bir olayın takibini bu kadar özenli yaparak bir özel hayat alanı ayırabiliyor kendisine merak ediyorum.Aldığı her kuruşu fazlasıyla haketti, baştan sona süperdi.

02/20/2011 11:47:00

cüney bey hangi hastanede??

02/20/2011 16:51:00

hastanede değil özel muayenehanesi var çukurambar da

02/20/2011 17:38:00

Selam xeinep'in sorusuna verdiğim cevabı kopyalıyorum:

Ben de bi arkadaşımın tavsiyesiyle 29 Mayıs'ta yaptım. Çok çok ama çok memnun kaldım.. Şelale'nin dediği gibi çok bilinen bir hastahane değil ama inanılmaz ilgililer doktorundan hemşiresinden hasta bakıcısına kadar ve gerçekten çok temiz benim gibi hijyen takıntılı bir insanı bile memnun edebildiler bu açıdan.... Ayrıca yoğun bakım üniteleri de var. Fiyatı da şaşırtıcı derecede çok uygun...Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bu arada bizden hiçbir şekilde ek para vs.. istememişlerdi daha önce konuştuğumuz ücreti ödedik eksiği fazlası yok..  İlgi açısından da yukarıda yazdığım gibi inanılmaz memnun kaldım hatta bir örnek vereyim; kızım ilk etapta memeyi reddetti 1 gün boyunca alsın diye her beslenme saatinde 2 hemşire birden bitti başımızda alıştırmak için bunun gibi birçok şey daha... birdaha olursa gene tercih ederim..

02/21/2011 14:51:00

yaklaşık bir hafta once kardeşim 29 mayısda dogum yaptı sezeryan oldu ve nasıl oldugunu anlamadıgımız bir şekilde annenin karnını keserken bebeğin kafasınıda kestiler.. iyi bir hastane ama oldukça dikkatsizler.. pamuk ipliğine bağlı olmamalı bebeklerimizin hayatı..

02/21/2011 17:00:00

hll,

Muayenehanede hasta kabul ediyor, herhangi bir hastaneye bağlı değil, çukurambarda.Google dan ararsan kendi sitesine ulaşırsın, iletişim bilgileri orada mevcut, bol şans dilerim

02/21/2011 18:08:00

bu hastahanenin değil doktorun dikkatsizliği ama bu tip kazalar olağan karşılanıyormuş malesef:(

02/22/2011 14:13:00

slm arkadaşlar ben yeni üyeyim başlık dikkatimi çekince yorum yazma gereksinimi duydum.ilk doğumumu hrs de dr.burak gültekinle yaptım.suan yine hamıleyım ve doktorum bayındır da oldugu ıcın bende onu takip edip kontrollere bayındırda basladım.burak bey doktordan ziyade cok ıyı arkadastır hastaya. hep pozıtıf bakmanızı saglar herseye.kesınlıkle o nerde ben orda.doktor arayan herkese sıddetle tavsıye edıyorum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...