Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

Ynt: Kadın Doğumcu Tavsiyenizi bekliyorum.

02/22/2011 18:24:00

sevimeymen; yazdıklarınız çok üzücü nasıl olur??dikkatsizlikmi tecrübesizlikmi yada ne denirki buna :(((  artık 19+ 5 haftalık bebeğim ve bu saatten sonra başka bi hastane beni kabul edermi?? Allah öyle kazalardan korusun herkesi içinde bizide :(((

02/22/2011 21:24:00

Bir arkadaşım Akropol de doğum yaptı, oradada Bülent Bey var, o da oldukça iyiymiş, bir çok kişiden duyduğum kadarıyla, sgk ile anlaşması da var, bir alternatif olabilir

02/22/2011 22:27:00

Merhaba ben doğumumu ve tüm hamilelik takibimi Mesa yani artık tobb üniversitesi hastanesinde yaptım. Doktorum Burcu Karamürsel'di. Herşeyinden çok memnundum. Epidural sezeryan ile doğum yaptım ve hayatımın en güzel anlarıydı.

02/23/2011 08:49:00

Benim tüm takiplerimi ve doğumumu Hakan Şatıroğlu ve ekibi yaptı. Herşekilde çok memnun kaldım Doğumumuda Güven hastanesinde Epidurel sezeryanla yaptım. Ancak arkadaşlar bizim tavsiyelerimizi inceleyin.. Ancak en önemlisi sizin seçtiğiniz doktorla elektriğinizin tutması ve sizin ona ve onun size olan güveniz en önemlisi.. Şimdiden doğum yapacak olan arkadaşlara hayırlı doğumlar dilerim. 

02/23/2011 16:18:00

sevim eymen hanım sizden rica etsemde sezeryanı yapan doktorun adını öğrenebilirmisiniz umarım benim doktorum değildir:(

03/03/2011 10:20:00

kardeşimin doktoru nesrin hnmdı. memmundu ama tabi doğum esnasında nelerin geleceğini bilemiyoruz..  

03/03/2011 10:28:00

hll neden kabul etmesinler ki tabiki herkes kabul eder dert etme.. senin psikolojin çok önemli hamilelik esnasında sen ne kadar rahat olursan bebekde o kadar rahat olur doğumda o kadar kolaylaşır.. bunu aklından çıkartma içine kim siniryorsa o doktora görün..
bebeğimiz iyi yarası kapanmak üzere sürekli doktor kontrolünde.. doktor şu açıklamayı yapmış böyle şeyler olabiliyor biz size doğruyu söyledik karnını keserken orasıda çizildi çoğu doktor et beni vardı onu aldık der demişler.. ben bu cümleleri duyduktan sonra büyük konuşmayım ama ne o doktora giderim nede kimseye öneririm o hastaneyide o doktoruda...

03/03/2011 10:28:00

hll neden kabul etmesinler ki tabiki herkes kabul eder dert etme.. senin psikolojin çok önemli hamilelik esnasında sen ne kadar rahat olursan bebekde o kadar rahat olur doğumda o kadar kolaylaşır.. bunu aklından çıkartma içine kim siniryorsa o doktora görün..
bebeğimiz iyi yarası kapanmak üzere sürekli doktor kontrolünde.. doktor şu açıklamayı yapmış böyle şeyler olabiliyor biz size doğruyu söyledik karnını keserken orasıda çizildi çoğu doktor et beni vardı onu aldık der demişler.. ben bu cümleleri duyduktan sonra büyük konuşmayım ama ne o doktora giderim nede kimseye öneririm o hastaneyide o doktoruda...

03/03/2011 11:06:00

sevimeymen cok buyuk gecmis olsun, kiyamam bebege..
sezeryanda bu olayin karsilasilma orani neymis acaba?

03/08/2011 12:53:00

Tarık Aksuyu kesinlikle önermem çok ticari etik olmayan bir dr. Acar Koç Ankaranın 1 numarası

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...