CeylinSedef" in minik yavrusu Meryem Elif in doğum günüüü:)))))))))))))))))))))

<123>

Ynt: CeylinSedef" in minik yavrusu Meryem Elif in doğum günüüü:)))))))))))))))))))))

12/24/2012 14:18:00

nice mutlu yıllar

Ynt: CeylinSedef" in minik yavrusu Meryem Elif in doğum günüüü:)))))))))))))))))))))

12/24/2012 17:03:00

Dünya tatlısı annenin minik yavrusu Meryemcim.Doğumgünün kutlu olsun Alah yeni yaşında ve bir ömrü boyu sağlıklı,huzurlu,mutlu günleri yanıbaşında eylesin inşallah.

Ceylinciğim anneliğinin yıldönümünü kutluyorum :)

12/24/2012 20:51:00

sağlıkla mutlulukla bir ömür geçirin inşallah iyki doğdun güzel kız...biz seni çok seviyoruz öptük çok...

12/26/2012 15:04:00

Arkdaslar hepinize cok tesekkur ederim. 1 bucuk haftadir falan giremiyordum nurtiye, simdi ancak gordum. Cok mutlu oldum. Guzel sozleriniz ve dilekleriniz icin ayrica tesekkur ederim :) Hepinizi operim :)

12/28/2012 07:30:00

Nice sağlıklı mutlu senelerin olsun tatlı Elif:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...