bakıcı fiyatı hakkında fikir

<12>
09/21/2011 20:47:00

Herkese merhaba

Birlik mahallersinde oturuyorum keçiörenden gidip gelicek bir bakıcı adayımız var Akaraba tavsiyesiyel bulduk düzgün bir kadın. yemek+bebek+ufak tefek ev işleri(ütü, ev toparlama makine yerleştirme) 850+yol diyo bana çok geldi ama piyasa nasıl sizce 1000 oluyo nerdeyse

Ynt: bakıcı fiyatı hakkında fikir

09/22/2011 03:26:00

Bu fiyat işi semte göre de değişiyor. tuna_sela sizinki süpermiş, hangi semttesiniz?

09/22/2011 06:28:00

Günaydın. Bende öveçlerde oturuyorum. 750 tl veriyorum. Bakıcımızın evi bize yakın yürüyerek gidip geliyor onun için yol parası vermiyoruz. Sadece yemek ve bebek bakımı var. Ütü ve temizlik yapmıyor. Eğer çalışacaksanız evinize yakın bir yerlerde oturan bir bakıcı bulmaya çalışın bence. Keçiörenden gelicek biri sabah trafiğinde mutlaka geç kalacaktır. (Kar, kış, yolda kaza durumları vs....)

09/22/2011 06:30:00

günaydın.bende öveçler 4.caddeyım.bakıcım keçiörende oturuyor.850 TL veriyoruz.temızlıgımıde yapıyor.

09/22/2011 07:26:00

Benim ikizlere bakan ablamıza 1000 TL veriyorum. Yürüyerek gelip gidiyor evi yakın. Batıkentte oturuyoruz. Biz 800 düşünmüştük o 1000 istedi, ilk ay denedik beğendik 1000 verdik. Yemek yapıyor, çocuklara bakıyor, ortalığı topluyor çamaşır varsa asıyor falan.Temizliğe ayrı birini alıyorum. Ama aynı zamanda annem veya kayınvalidemde kalıyor bizimle dönüşümlü, yani tek başına değil yardım eden oluyor mutlaka kendisine. Bu arada bir sene oldu, artış yapılıyor mu senede bir ? 

09/22/2011 07:33:00

senede bir artış yapmak şart. semte göre fiyat değişiyor (ben de birlik'teyim) ve maalesef ev işine de yardım edecekse 1000liradan aşağı çok zor bulunuyor (yol dahil).

09/22/2011 14:00:00

teşekkürler arkadaşlar

Uzak bir semt olması benide düşündürdü ama bize çok yakın oturan babannemiz o tür acil durumlarda gelebilecek durumda,

Hiç tanımadığım birini kabullenmek zor ama bu hanımın tavrı tutumunu beğendim referanslarıda iyi

süt izni bitene kadar daha uygun bir fiyat vermek sonra 100 tl artırmak mantıklı mı sonuçta 1.5 saat daha az çalışacak ?

09/22/2011 14:00:00

teşekkürler arkadaşlar

Uzak bir semt olması benide düşündürdü ama bize çok yakın oturan babannemiz o tür acil durumlarda gelebilecek durumda,

Hiç tanımadığım birini kabullenmek zor ama bu hanımın tavrı tutumunu beğendim referanslarıda iyi

süt izni bitene kadar daha uygun bir fiyat vermek sonra 100 tl artırmak mantıklı mı sonuçta 1.5 saat daha az çalışacak ?

10/14/2011 13:51:00

merhaba,

biz de birlik mahallesinde oturuyoruz,bakıcımızı tanıdık vasıtasıyla bulduk ve iskitlerde oturuyor, oldukça uzak bir mesafe, 2 vasıtayla geliyor, ufak tefek ev işleri yapıyor, istediğimiz zamanlarda bize de yemek yapıyor, yol dahil 800 tl veriyoruz. (hafta içi 5 gün için) benim çevremdeki arkadaşların bakıcılarına ödedikleri ücret genelde 800-850 tl civarında.. 1000 tl bana da biraz fazla geldi doğrusu..

10/14/2011 14:07:00

Oğluma geçtiğimiz mart ayına kadar bakan teyzemize 820 veriyorduk, evi yakındı. yemek ve ufak tefek ev işleri yapıyordu. Eğer güvenilir biriyse ve durumunuz elveriyorsa üçe beşe bakmayın bence, çünkü zor iş güvenilir birini bulmak.

10/14/2011 14:37:00

izmirde arkadaş 9-16 arası 500 e anlaştı ortalık toplama arada temizlik detaysız olmak kaydıyla yemekte yapıyor

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...