Doğum günü aktivitesi

03/18/2011 12:12:00

Baştan söyleyeyim fikir benim değil, 2010 annelerinden biri çalışma arkadaşım, ondan duydum.

Bebekleri için çekiliş yapmışlar, doğumgünlerinde buradaki arkadaşlarından birine hediye verip, birinden de alacaklarmış.

Tüm yılın dahil edildiği çekilişte karışıklık olabilir diye, ay ay gruplanmışlar.

İster misiniz, biz de yapalım mı?

Ynt: Doğum günü aktivitesi

03/18/2011 12:33:00

:)))) Belli ki benimki de durmuş, anlatamamaya başlamışım, oluyor öyle:))

Örnek:

Haziran 2010'luları alalım (ben onlardan duydum da). Katılmak isteyenlerle bir çekiliş düzenlemişler.  Gecikmeler yaşanmasın diye de Mayısı son gönderme zamanı olarak belirlemişler.

Böylece HAziran bebekleri, buradan ve haziranda doğan bir arkadaşına hediye gönderip, bir arkadaşından da hediye alacak.

Ay ay gruplamanın, son hediye gönderme zamanını belirleme, gönderiyi unutma  gibi durumların yaşanmaması açısından faydası var. Üç aylık gruplar da düzenlenebilir, biraz daha zor olur ama olur.

03/18/2011 12:42:00

ee benim kuzunun doğum günü geçtiii :(::

03/18/2011 13:06:00

Evet Başak:)) Asıl anlatmaya çalıştığım yeri yazmamışım ki:))

Geçenler için 1) Geriye dönük hediyeleşme olabilir (ama nasıl açıklanır bilmiyorum). Ocak-şubat-mart doğumluların hepsi için gecikmiş olunacağı için aynı grupta olabilirler.

2) Gelecek doğumgünü beklenebilir.

Yada aklınıza gelen diğer çözümler varsa onu uygulayabiliriz.

03/18/2011 14:42:00

Çok güzelmiş bence,bizde Eylül'üz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2008 bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...