Radyo ve televizyonda canli yayina baglanan arkadaslar icin ortak metin

<12>

Ynt: Radyo ve televizyonda canli yayina baglanan arkadaslar icin ortak metin

02/17/2012 16:04:00

mihricim,ben kızılayda biriyle görüştüm.sizin bahsettiğiniz şey tedaviye girdiği için kızılay istese de bişey yapamaz diyor,sağlık bakanlığının yapması gerekiyor diyor..sağlık bakanlığı da booşş boş oturuyor..bilemiyorum ya naapmak lazım..benim eşim öğretmen ağrıdayız..okuldaki öğretmenlere söylesem,burda çok memur var broşür filan dağıtılsa olur bişeyler inşallah ama,kanların gitmesi sorun..o yüzden sesimi de çıkaramıyorum açıkçası..sağlık bakanlığı azıcık bişiler yapsa daha da çoğalır bağışlar...

02/17/2012 16:28:00

deme ya,bende olur çıkınca ayarlarım bi şekilde diyordumya:((müdür milli eğitimin sağlıkmüdürlüğüyle görüşebileceğini söyledi ama sanmıyorum olur verirlerse şükredeceğim, bilmiyorum valla ne yapacağım oay gelirse:((mesela topluca gitsek bi aile hekimliğine yada devlet hastanesie almak zorunda değillermi? kanı alsalar yeter
ben karglarım tek:((

02/17/2012 17:46:00

ben şu gönderim işini halledebilsem önce sağlık ocağına olmadı ilçe devlet hastanesine gidip tüp varmı,kanı alırlarmı diye konuşcam.istersen sende bir soruştur,çoğu yerde alıyorlar işte ama belli olmaz yinede.bizde herkes keyfince hareket ediyor..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...