DOĞUM SONRASI VERİLEMEYEN KİLOLAR

10/22/2010 06:15:00

.

Ynt: DOĞUM SONRASI VERİLEMEYEN KİLOLAR

10/22/2010 06:17:00

arkadaşlar özellikle oturarak çalışan annelere sesleniyorum.ben doğumda 32 kilo aldım.bunun 16 kilosunu verdim.şuaralar depresyona girdim veremiyorum.lütfen bu konuyla ilgili bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.

10/22/2010 07:38:00

fatmacım bende 27 kilo aldım hamileyken ve 30 kilo verdim eksiye düştüm yani , 53 le hamile kaldım 80 le doguma gittim şimdi 50 kiloyum , taktik  ; bol su içmek günde 4 litre su içtim ve oglumun kolik olması yüzünden  kahvaltımı akşam 4 lerde zorla yiyordum yani hep açtım , işe başladıgımda 53 kiloydum ve koşturmaca yorgunluk derken 3 kilom daha gitti ve halada veriyorum artık durmam lazım:S

yani yapman gereken bol bol su içmek , ve ekmek yememek ben oldum olası ekmek yemem bunun çok faydası oldu bana ve hazır bu kadar aç kalmışken akşamda hafif yiyim die genelde salata yiyordım içine haşlanmış tavuk felan katıyordum salatanın öle öle gitti kilolar sıkma canını verirsin yeterki iste

ha birde ben aras uyudukça evde plates yaptım günde 70 mekik çektim gündüz yapamazsam gece aras uyudugunda yapıyordum spor kafaya koymuştum kilo vermeyi

10/22/2010 07:45:00

fatmaberra arkadaşım mrb.ben doğumda 20 kılo cıvarında almıstım ama 11 kılo verip geriye kalan 9 kılomu veremıyordum.gecen hafta akapunktura basladım,akapunktur eşliğinde rejim yapıyorum.bir hattada  2 kılo verdım ve devam edicem.pek zorlanmıyorum tavsiye ederim :)

10/22/2010 08:29:00

kafam çok kötü bozuluyor arkadaşlar.muhasebeciyim ben işim doğal olarak masabaşında ve sürekli oturuyorum.bazı zamanlar oluyorki hiç yerimden kalkamıyorum çok haraketsizim yani.spora başamayı düşünüyorum ama arascım evde olmuyor be güzelim.yemekti kızımdı ben bitkin bi halde yatağa giriyorum.bu konuyla ilgili spor merkezine gitmek istiyorum oda ancak iş çıkışı 7 den sonra başka çarem yok malesef.çağandorukcum ben akapunkturada gittim 2,5-3 ay kadar ve 15 kiloya yakın verdim.işim nedeniyle bırakmak zorunda kaldım.verdiğim 5-6 kiloyu geri aldım şu anda.tabi ki dikkat etmediğim içindi.benim gitiğim akapunktur merke<zi masajlıydı.ilk yarım saat ciddi anlamda canını yakacak şekilde karın bacak masajları yapıyorlardı diytlede birlikte baya güzel kilo verdim.ama 12 gün boyu hergün gittim.her seans 150 tl di.yani anlıyacağı 3 bin lira kadar bi para bayıldım.çok azimli olmak lazım bende malsef azim yok.çabuk boş veriyorum.şuan kendimle hiç barışık değilim.burdan desteklerinizi bekliyorum.beni motive ederseniz arkadaşlar sevinirim.

10/22/2010 08:37:00

cağandorukcum sen hangi akapunkut merkezine gidiyorsun

10/22/2010 09:03:00

canım ben ankara gümüş iğneye gidiyorum.seansı 80 haftada bır gıdıyorum masaj falan yok ama diyet var,ya veririz herhalde takma kafana biraz rahat olursan daha çabuk verırsın :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ÇALIŞAN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...