Çocuk diş doktoru önerisi???

01/03/2013 13:06:00

Bursalı anneler merhaba,

Oğlumu ilk diş muayenesi için diş doktoruna götüreceğim (benim oğlan 21 aylık bu arada).Bildiğiniz,güvendiğiniz bir diş doktoru öneriniz var mı?Şimdiden teşekkürler.Soruyu doğru yere yazmışımdır umarım bu konularda acemiyim de.

Ynt: Çocuk diş doktoru önerisi???

01/03/2013 13:09:00

Bizim dr. miz Tahsin Bey Aslı, çok memnunuz. Linkini kopyalıyorum aşağıya;

http://www.tahsindemir.com/iletisim/

01/03/2013 13:15:00

Çok teşekkür ederim Belkıscım.Bakıcam.

01/03/2013 21:21:00

Sağol Esracım.Biz niyetliyiz birkaç gün içinde götüreceğiz oğlanı bu diş hekimine.Gidip gelelim ben sana ayrıntılı bilgi veririm mesajla canım.

01/05/2013 21:58:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/9e9bedbb-c159-4fff-b41e-a0d801398494/1/bursada-cocuk-dis-hekimi-tavsiyesi

daha önce paylaşmıştım. Tahsin Bey'den çok memnun kaldık. Kontrol ücretsiz eğer bir işlem yapmak gerekiyorsa o ücretli oluyor. Bir sorun yoksa ücret almıyor..

01/05/2013 22:11:00

Özlemcim çok teşekkür ederim. Ya birde benim merak ettiğim Kerem daha küçük ve doktorları sevmiyor hep ağlıyor, diş doktoru ağzını nasıl açtırıp muayene edebilecek acaba?Bizimki hep ağlar açmaz ağzını diye korkuyorum :(

01/05/2013 22:19:00

Özellikle çocuk diş doktoruna gitmeniz bu nedenle önemli, çocukların dilinden anlıyor. Çizgi film açıyor oturduğu koltukta, hikayeler anlatıyor..İklim de doktorlardan korkan, ağlayan bi çocuktu ama hiç ağlamadı üstelik dolgu yaptığı halde. Siz de bir deneyin, bakalım nasıl tepki verecek Kerem..

01/05/2013 22:21:00

Sağol Özlemcim.Bu pazartesiye randevu almıştık zaten gideceğiz inşallah Tahsin beye.Bizim küçük bey de memnun kalır inşallah :).Güzel yavrularını öperim. 

01/06/2013 16:04:00

aslı tam aynı şeyi soracaktım. diş kontrolü için dr arıyordum. kızım ara sıra dişim ağrıyor diyor. ben okuduğumuz diş hekimi kitabından kaynaklandığına eminim ama yine de ihmal etmek istemiyorum.

sen gidince yorumlarını yazar mısın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...