11. aydan itibaren...

05/08/2012 07:50:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: 11. aydan itibaren...

05/09/2012 05:47:00

Simay 6. ayından beri kakayı tuvalete yapıyor. Kaka gelince ıkınır bize bakardı biz de bezi çıkartıp tuvalete koşardık. Şimdi yaklaşık 21 aylık. 3 aydır "kaka geldi" diye kendisi söylüyor. 16 aylıkken adaptör aldık (bumba). Her bez değişiminde adaptöre oturtuyorum, çoğu zaman çişini de yapıyor ama hala çiş geldi demiyor. O nedenle bezi daha bırakamadık :( Gerçi ben de pek çaba sarfetmedim çiş konusunda tuvalet iletişimi için. Haziran'da biraz asılmayı düşünüyorum çiş işine. Gerek olmadığını düşünüyordum ama sanırım lazımlık alacağım.

İlk aylar korkmuştum, 2 yaşı beklemeli mi felan diyordum ama çok şükür bir problem yaşamadık. (şu soruyu da ben sormuştum: http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/feeb711c-9d96-4522-a26c-9ecb009943f0/1/kakayi-bezine-yapmiyor-zarari-var-midir )

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bezsiz Bebek

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...