YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

02/22/2012 08:18:00

Gamze için yaptığımız siteye YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ sayfası/linki/bölümü açsak diyorum, destek verenleri  listelesek ve sonrasında "Yaşama Destek Verenler" için bir sertifika hazırlayıp göndersek.. elbette her rt yapana, her kan verene göndermek mümkün değil maliyetler alır başını gider, ancak kitleleri harekete geçirecek işler yapanlara sembolik bir şey göndermek hem yardım edenleri onore edecek, hem niyeti olup karar veremeyenleri karara sevk edecektir. (fikrin tamamı aslında eşime ait olup ben sahiplenip emek hırsızlığı yapmaktayım ;))

öncelikle YDÜ sayfası yapılsa, ilk aklıma gelenler şunlar:
en başa o.bayülgen..fotosu yanına sıfatı (ki bence Desteğin KRALI münasiptir [copyright eşim]) ve verdiği destek olarak programda Gamze'ye ilişkin bölümlerin youtube linkleri

BJK futbol kulübü arması ve pankartlı fotoları..

gül gölgenin kan verirkenki fotosu

Gamze haberini Türkiye'ye duyurmamızı sağlayan Burcu hanım ve yaptığı haber

Gamze'yi arayıp moralinin düzelmesine katkıda bulunan Evrenden Torpilim Var (ki Gamze hali hazırda onu okuyor) kitabının yazarı Aykut Oğut (buna dair verebileceğimiz görsel ya da link yok gerçi)

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Doğan (yazısı)

Vatan gazetesi yazarı Murat Çelik (yazı+forma+pankart)

Özge Uzun (yazısı)

İlgili bölüm yayınlandıktan sonra Fatmagülün suçu ne ekibi (youtube linkiyle)

İlgili bölüm yayınlandıktan sonra Behzat Ç ekibi (youtube linkiyle)

Unnado (bannerli sayfa görüntüsüyle)

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

02/22/2012 08:19:00

Atladiklarimiz olursa kirilmasinlar?

02/22/2012 08:20:00

Ne sifatla verilmesini dusundun Bige?

02/22/2012 08:21:00

Gamze'nin kardeşleri
nurturiaanneleri
ya da nasıl bir sıfat bulursak kendimize

sonuçta resmi bir belge vermiyoruz Elifcim, yapılan işe ön ayak olmaya çalışan insanlar olarak destek verenleri onore edecek sembolik bir şey bu

atlamamak da bizim işimiz burçağım bunca kadınız okuduğumuzu gördüğümüzü yazacağız

02/22/2012 08:28:00

Cok guzel fikir. Ozan guveni de atlamayalim. Bence sahane olur :)

02/22/2012 08:29:00

onu da ekleyelim

02/22/2012 08:29:00

Bige' cigim, nerede okudugumu hatirlayamadim simdi; dernek yardimi ya da derneklesmeden bahsedildigini okumustum. Onun bir uzantsi mi olacak acaba diye dusundum. Yoksa bence de hos fikir.

02/22/2012 08:31:00

yok yok bence kurumlaşmamamız en doğrusu elifcim bu kadar amatör ruhla çalıştığımız için bu kadar büyütebildiğimizi düşünüyorum

çok iyi düşünmüşsün bigecim

çok iyi düşünmüşsün bigecim

02/22/2012 08:33:00

demay düşünce tümüyle eşimin.. ben satışını yapıyorum :P

ozan güven'i ben de düşündüm ama rt dışında atraksiyonu var mı bilmiyorum açıkçası

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...