YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

03/17/2012 16:35:00

ellerine sağlık meryem

03/20/2012 08:51:00

Merhaba,

Biraz önce NovaHair ile görüştüm. Saolsunlar harika bir iş çıkardılar. Ellerine emeklerine sağlık.

Blogda teşekkür yazısını görmüş çok sevinmişler, teşekkür ettiler. Ancak ufak bir istekleri var. Nova Hair'in PERUK olmadığını ve Peruk olarak geçmek istemediklerini belirttiler. Uzun zamandır bunu oturtmaya çalışıyorlarmış. Bana mail olarak attıkları yazıyı gönderiyorum. Sizden ricam ona göre yazıyı değiştirebilir misiniz?

BURAYA FOTOĞRAF KONABİLİR Gamze Hanım Nova Hair Desing Centers’a güvendi ve oğlu Atakan’ın karşısına kendi saçlarından ayırt edilemeyen Folligraft tekniği ile çıktı. Sonuç mu? İşte sonuç :

ile kolaylaştırın…Nova Hairtekniği ile kişiler, dökülen saçlarının tüm özelliğine sahip yeni saçlarla, yaşamlarına kaldıkları yerden devam edebilmektedir. Her türlü spor aktivitesini yapabilmekte, duş alabilmekte, denize girebilmektedir. Hayatı Folligraft tekniği ile kaynağı ne olursa olsun, her türlü saç kayıplarına kesin çözüm bulmaktadır. Folligraft Nova Hair,

Teşekkürler,
Ebru

03/20/2012 08:54:00

2.paragraf karışık çıkmış kusura bakmayın.

Folligraft Nova Hair, tekniği ile kaynağı ne olursa olsun, her türlü saç kayıplarına kesin çözüm bulmaktadır. Folligraft tekniği ile kişiler, dökülen saçlarının tüm özelliğine sahip yeni saçlarla, yaşamlarına kaldıkları yerden devam edebilmektedir. Her türlü spor aktivitesini yapabilmekte, duş alabilmekte, denize girebilmektedir. Hayatı Nova Hair ile kolaylaştırın…

03/20/2012 09:26:00

evet aynı şeyi telefonda bana da demişlerdi, peruk kelimesinin kullanılmasını istemiyoruz diye..

nova hair folligraft olarak geçiyor ismi, biz de blogda öyle kullanabilirsek harika olur

03/20/2012 10:06:00

Emegi gecen tum arkadasin ellerine saglik..

03/21/2012 21:55:00

Izmir tesco kipa 170 afiş iletildi arkadaşlar. Sosyal Sorumluluk genel koordinatörü İlke hanım bizzat kendisi 55 kipaya (yurt çapında) dağıtıını üstlendi ve büyük merkezlere avm içlerine 7 adet asılacak farklı noktalar. Ayrıca çalışnların bölgeleine de birer ikişer (mekan büyüklüğüne göre) asılacak.

Umarım işe yarar, tek dileğimiz Gamze ve onun gibi çok yakın zamanda yakın çevremde duyduğum 4-5 acil ilik bekleyen hastaya şifa bulunması...

sevgiler iyi geceler..

03/22/2012 22:24:00

Gamze'nin görümcesi Elif'in duyurusu...Lütfen Eskişehirlilere duyuralım...
sevgili eskişehirliler lösemili hastalarımız için ilik donörü olmak isteyen arkadaşlar eskişehir devlet hastanesine 26 ve 27 mart tarihinde(pazartesi ve salı) organ bağışı bölümüne müracaat ederek ilik donörü olabilirsiniz.bunun sürekliliğini sağlamak için mücadelemizi sürdürüyoruz ama malesef şimdilik 2 gün ayarlayabildik.(organ bağışı bölümünde zübeyde hanım donörlerle ilgilenecek).şimdiden katılımlarınız için teşekkür ederiz.
Elif Akbaş 

03/23/2012 07:15:00

lütfen afiş astırdığınız avmleri, büyük ölçekli kurumları yazar mısınız liste eksik kalmasın?

03/24/2012 13:54:00

Sadece afiş ve isimlere odaklanmış gibisiniz... Eskişehir'den kimse yok mu? Duyursanız... Birşey yazdım cevap bile vermiyorsunuz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...