YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

03/24/2012 16:22:00

Doruk, buraya ayrica yazmadim ama gamzeakbas.blogspot.com adresine duyuruyu yazmistim bile.

03/26/2012 07:08:00

arkadaşım cevap vermemiş olmadığımız kale almadığımız ve duyurmadığımız anlamına gelmiyor

03/27/2012 14:14:00

YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ...Bige, Eskişehir NEOPLUS AVM Afiş istiyor... 70*100 ebatlarında... Ne yapmam gerekiyor, bilgi verir misiniz? Ayrıca kızılayla ortak kampanya yapabilirmiyiz diye uğraşıyorum AVM girişinde... Herkese tşk.ler...Gönlünüze sağlık...Sağlıkla kalın...

03/28/2012 06:14:00

70*100 basılmış afişimiz mevcut değil, A3 boyutunda afişlerimiz

kızılayla ortak kampanya yapabilmeniz sağlık bakanlığının iznine bağlı ki onu almak çok uzun bir prosedür ve sağlık bakanlığı genel olarak yanaşmıyor bu tür kan toplama kampanyalarına, yine de denemekten zarar gelmez elbette

emeğinize sağlık

03/28/2012 06:33:00

Anladım, peki özel hastane&avm ortak kampanyası olabilir mi acaba? Hiç yapan var mı? Bazı kampanyalar paylaşılıyor ama nasıl yapıldığını anlayamıyorum.. Bu konuda örnek var mı?

03/28/2012 06:38:00

"bazı kampanyalar paylaşılıyor"dan kastını anlamadım?

özel hastaneler avmlerde kan alsın mı diyorsun? oktar babuna mevzu yüzünden o konuya imnitayla yaklaşıyorlar ve kurum özel de olsa kamu da "kan toplama" işlemi sağlık bakanlığı'nın iznine tabi, kurumlar kafasına göre kan alamaz

03/28/2012 06:49:00

Anladım... Ben o zaman afiş konusuna asılacağım... Eskişehir'de sağolsun Elif Akbaş uğraştı ve başardı... Esk.Devlet Hastanesi kan alma işlemini rutine çevirdi... Oraya yönlendirelim insanları... Afişlerin altına Eskişehir Devlet Hastanesine yönlendiren bir not ekleyeyim...

03/28/2012 06:51:00

Şimdi doktorum programına mail atıyorum. Dün Gamze Esk. yerel kanalında canlı yayında paylaştı. İnsanlar organ nakli ya da verince bir daha ilik veremeyecek bir yakınına lazım olur diye çekiniyor diye. Bu konuda bilgilendirme programı yapmalarını isteyeceğim... Aklıma gelen her programa bu konuda mail atıyorum.

03/28/2012 07:02:00

Derya Baykal'a ve Gülben Ergen'e de yazdım, Zuhal Topal'ın programına telf. ettim... Madem ki insanlar gidip kan vermek yerine tv izliyor, bari oradan bilgilensinler... İnşallah yayın yaparlar da... Sevgiler...

03/28/2012 21:48:00

GAMZE'NİN, EŞİNİN MEMLEKETİ ESKİŞEHİR'İN TELEVİZYONUNDAN HAYKIRIŞI... "BİR TÜP KAN İÇİN BİZİ TOPRAK ALTINA KOYMAYIN!" ÖTESİ VAR MI?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...