YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

02/22/2012 20:51:00

Twitter biraz farkli. Mesela Ozan Guven, bunu trend topic yapti, gunlerce twit atti. Bazilari sadece twitle kalmadi, gitti gonullu oldu, fotografini gonderdi, Gamze'ye moral verdi. Bence bunlara odaklanmali. 

Haberlerden ise gazeteci Burcu gibi bu konuda ugrasan kisileri dahil etmeli listeye. Kose yazarlarini mesela. Yoksa zaten devamli guncellenecek sekilde Gamze hakkinda cikan haberlerin linkini koymustum "Basinda" bolumune. 

02/23/2012 05:09:00

yaşama destek verenler gibi bir başlık altında olabilir blogda, ben burada bunu söyledim ve çağrışımı parlak değil doğru

unnado ile nuran temasa geçti ve koydurdu banneri ki bence çok başarılı bir adımdı, nurtide bloglar için banner kodları verildiğine göre zaten izin gerekmeyeceğini düşünüyorum

02/23/2012 05:21:00

Bige, bugun calisamadim blog uzerinde, isim konusunu konuruz yine. Onerilerini varsa yazin bana. Ben simdi yatiyorum, sabah muhakkak bakarim.

Nurturia'da paylasilan banner kodlari arasinda degildi Nurturia'ninki. Zaten Nuran ile yazistik benim guncellememde, bence bizler acisindan bir sorun yok. Unnado Nurturia'dan izin almaliydi diye dusunuyorum.

02/23/2012 07:01:00

valla nurturia'nın bu konudaki ilgisizliğini göz önüne aldığımda inan hiç kimsenin izin alması gerektiğine inanmam mümkün olamıyor, kaldı ki unnado gibi bir platformda reklamları olduğu için sevinmeleri gerektiğine inanıyorum bilakis ;))

avbi dün başlamıştı o sayfayı hazırlamaya meryemcim, konuşun da aynı şeyler üzerinde ikiniz de mesai harcamış olmayın

02/23/2012 10:05:00

Aykut Oğut (yaşam koçu, evrenden torpilim var ve isimsiz (aynalı) kitapların yazarı) Gamzemizin yaşam koçluğunu üstlenmiştir arkadaşlar

bunu da lütfen blogumuzdan duyuralım :))))))))

02/23/2012 11:01:00

Biz de Eskişehir'de gonullu donor olacak 32 kisi olduk, sayımızı arttırmak istiyoruz. Sadece Facebook sayfamdan götürüyorum organizasyonu, oradan yayılıyoruz. Sanırım sınırımıza yaklaştık, farklı platformlarda duyurulmasına ihtiyacımız var. Neler önerirsiniz?

Bakmak isterseniz:

http://facebook.com/aylin.silig

02/23/2012 11:30:00

twitterden destek verin bize

02/23/2012 11:42:00

Tam olarak ne demek istedin Bige? Twitter'dan ben paylaşımda bulunuyorum Gamze icin, onun haricinde nasıl bir destekten bahsediyorsunuz? Burada yapılanlara asına değilim, yeni okuyorum. Rica etsem biraz daha netlestirir mısın? Sevgiler

02/23/2012 11:45:00

bende ekli olmadığın için görmemişimdir twitterı
orada da umutun_annesi nickim ekleşelim ;)

buradan sağa sola ulaşıyoruz, pankart, afiş, reklam gibi çalışmalarımız var, bir de gamze için yapılan blogumuz var, gerekli makamlara ulaşıp bilgi ediniyor ve iletiyoruz

(bu arada teklifini gördüm ama burada artık teklif kabul etmiyorum grup üzerinde zaten her şeyi duyuruyoruz diye ;) )

02/23/2012 12:14:00

Çocuklar Duymasın dizisi.. senaristlere konu iletilmiştir, giriyoruz diziye ;)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...