YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

02/23/2012 17:40:00

Bige, 

Unnado sorunu yok. Banner'i bizler istedigimiz gibi kullanabilirmisiz ayrica. 

Avbi ile paslasiyoruz. O su siralar ugrasamiyor. Konu hakkinda soyleyecegin bir sey olursa haber et bana. 

Once her seyin bir araya gelmesi lazim.  Cok karmasik bilgiler haberler. Ugrasiyorum bakalim. 

02/24/2012 16:07:00

Arkadaslar,

Blog sayfasini yapmakla ugrasiyorum. Fakat elimdeki bilgi cok az. 
Gazete ve televizyon haberlerine ulasmakta sorun yok.
Fakat kose yazisi, TV programi gibi detayli olarak olarak Gamze'yi konu etmis kaynaklar biliyorsaniz bana gonderir misiniz?

Bu is tesekkur amacli. Fakat henuz yolun basindayiz. Sayfa cok degisecektir eminim, devamli guncellenmesi gerekecek.
Diger yandan su an Gamze'ye dogrudan faydasinin pek az oldugu bir sayfa bu. Dolayisiyla mumkun oldugunca bu sayfayi hazirlayip daha verimli bir seyler yapmamiz gerekiyor diye dusunuyorum. Bu yuzden bana kaynaklariyla beraber isim verebilirseniz cok sevinirim.

Henuz formati dahil olmak uzere pek cok ayrintininin yapim asamasinda oldugu sayfanin adresi su: http://destekunitesi.blogspot.com/

02/24/2012 16:27:00

amaç çok güzel, sonuna kadar hemfikirim ancak isim konusu ilk bşlarda konuşuldu sonratakip edemedim destek ünitesi olarak mı kalacak? yaşama destek verenler demiştiniz en son sanırım?

eline sağlık bu arada...

02/24/2012 16:37:00

Umutun annesi ekledim seni twittere benim nick ykmrl

02/24/2012 16:52:00

Isim degisecek Cuckan. Fakat adresi destekunitesi.blogpsot.com olarak kalacak. Gamze icin acilan blogda 'destek (veya baska bir isim)' basligina tiklaninca bu sayfa acilacak.

Sagol :) Adres, bilgi bekliyorum hala :)

02/24/2012 17:03:00

Mutlaka siteye konulmasi icin degil aramizda okumamis olanlar olabilir diye paylasim icin gonderiyorum ki yaziyi yazan ogretim gorevlisinin esiyle yazismistik. Tum korkularini yenerek kan vermis ve buna dair cok samimi bir yazi yazmisti

http://gurugaru.com/2012/02/19/sosyal-medya-gercekten-patladi-mi/

02/25/2012 14:55:00

meryemcim

optimum avm (ankara-ist-adana) başı çekti afiş asma konusunda
ankara minasera
ankara acity
ankara 365 avm (avmnin adı bu, toplam sayı değil) bu sırayla takip ettiler

10bin adet (şimdilik) afişin basımını Ankara Bağdat Tatlıcısı (görsel için www.bagdattatlicisi.com) ve avmplus dergisi (www.avmplus.net) üstlendi

02/25/2012 14:55:00

dizilerden Fatmagül'ün suçu ne?, Behzat Ç. ve Çocuklar Duymasın'ın senaryolarına girdiğimizin onayını aldık henüz yayınlanmadı bölümler

02/25/2012 14:59:00

markalar başlığı altına unnado girebilir kısa sürede girdiler bannerı ve söylediklerinden uzun tuttular

izmir dolmuş tv'de spotlarımız dönmeye başlamak üzere 20 dolmuşta her 7,5 dakikada bir 15 saniye dönecek, fiyatta yardımcı oldular

02/25/2012 15:08:00

çok güzel olmuş,tebrikler..ben izlememiştim ama,derya baykal da bahsetmemişmiydi gamzeden??

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...