YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

Ynt: YAŞAM DESTEK ÜNİTESİ

02/25/2012 15:22:00

Elinize, emeğinize sağlık...

Bir de köşe yazısı ve gazete yazısı olarak Habertürk'den Pınar Reyhan Özyiğit vardı...
http://www.hthayat.com/yazarlar/pinar-reyhan-ozyigit/1003897-gamze-akbas-icin-50-bin-gozyasi

02/25/2012 15:37:00

burada bulunsun bu bilgi...

TSKNYLMZ Taşkın Yılmaz ve @diyabetkizcandy Esra 

#BenimKahramanimSensin isimli kampanyayı başlattılar...

Taşkın'ın açtığı blog:http://taskinyilmaz.wordpress.com/

02/25/2012 15:51:00

Gul-Melis, destek linkleri basligina yonlendirdigim bir bolum var o blogda. http://yasamadestekverenler.blogspot.com/2012/02/destek-yazlar.html

Bu baslik altina koydum linki, tiklayan gorebilir. Kose yazilari ve ilk gazete haberleri disinda blog yazilarini koymayayim diyorum ama bu gercekten guzel bir yazi. Altindaki yorumlar da ilginc :) 

Bige, ben avmlerin vs reklaminin yapilmasina hic sicak bakmiyorum. Yardim kampanyasinda reklam kullanilmasi absurd. Fakat masraf ustlenmislerse sponsorluga giren bir sey yapiyorlarsa baska bir durum. Afisleri bastiran, masraf ustlenen yerlerin isimlerini yazalim derim. Soylediklerinden hepsi yapti mi bunu?

Diziler konusunda bana o sahnenin linki lazim. Yurtdisindayim, diziler hakkinda hic fikrim yok.

Gulden, Derya Baykal'li link gerekiyor o zaman.

Arda Esra, ben bu yaziyi pek sicak bulamadim. Yarisinda kendinden bahsetmis, maddi manevi destek lazim demis, en cok da dua demis ki en cok ilik donorlugu lazim. Belki cok kisisel bir gorus fakat bir destek yazisi gibi gelmedi bana :/ 

02/25/2012 19:57:00

doğru haklısın, bu yönlerden bakmamışım yazıya... bir de devamı gelmemiş zaten, o yazıyla kalmış gibi görünüyor...

02/26/2012 15:46:00

Meryemcim söylediğim iki firma afiş işini tümüyle üstlendi (ama sponsorluk olarak lanse edemiyoruz yasal boyut nedeniyle)

avmler ise hiçbir ücret almadan bu afişleri asıyor dolayısıyla onların da "reklamı" yapılabilir... nerelerdeyiz gibi bir başlık altında afiş asan yerleri listeleyebiliriz

02/27/2012 01:42:00

Afis bastirmak veya ucret almadan afislerin asilmasi zaten onlarin herkes gibi gonullu olarak bu duruma katkida bulunmalari demek. Destek olduklari icin bloga isimlerini yazmak makul olabilir ama hala cekimserim bu konuda. 

Soyle bir sey  yaptim: 

02/27/2012 05:17:00

meryemcim twitter da #BenimKahramanimSensin de tag olarak kullanıldı... ki fiks bir tag'e bağlanmamız gerekiyor artık çok dağıldı :S

afişler için sayfa gayet iyi bence ama misal isimlere tıklamak ve homepagelerine ulaşmak mümkün mü olsa ne dersin? bir de sanırım henüz yayında değil bu sayfa, adresten girince bulamadım

02/27/2012 05:21:00

bir de dün gs kemik iliği hayata bağlar pankartıyla çıktı sahaya..sanırım scorboardda da gösterildi bir şeyler (MugeNoyan biliyor zannederim)

02/27/2012 10:17:00

26 Şubat GS-BJK maçı

bir de face'den ekledim Led görüntüleri Gamzenin sayfasına, ama orijinal boyu bende var gerekiyorsa

02/27/2012 16:00:00

Bige, yeni bir tag yaratalim mi? Genel kemik iligi bagisiyla ilgili her seyde onu kullanalim. #iliginhayatversin gibi (su an uydurdum, baska bir sey de olabilir elbet).

Isimleri vermek yeterli gorundu bana Bige. Sebebini anlatmaya calisayim. 
Ticari kurumlarin web sayfalarinda kampanyaya dair bir destek varsa ona link vermek mantikli geliyor. Fakat bir seferlik maddi destekle isimlerinden soz etmek haricinde sayfalarina link verince dogrudan surekli olarak reklam almis oluyorlar. Yaptiklari maddi destegin devamli reklam karsiligi gibi bir alisverise donusuyor olay. 

Simdiye kadar sayfada verdigim linklerin hepsinde 'destek' icerigi var, o icerik kaldirilirsa link gider, isim kalir gibi dusundum hep.

Pankarti gordum ama spikerin kemik iligi bagisiyla ilgili konustugu videoyu bulamadim. Eger siz biliyorsaniz bana gonderebilir misiniz adresini?

Mugenoyan: Fotografin orijinalini gamzeakbasicin.gmail.com a gonderebilir misin? Cok sagol :)

Aylin, baktim ama sadece bloglardan "acemi anne"nin yazisini bulabildim. Sende var mi adresi?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...