anlatmadan geçemiceemm hala gülüyorumm:)

05/07/2010 08:38:00

Geçen haftasonu ben kahvaltı hazırlarken eşim bu çocugun burnu dolmuş deyip gifrer ile burnunuzu temizlemeye başladı..tabi Efe ciyak ciyak ağlıyo..

Temizleme işlemi bitince  birden odasına gittiler babası altını değiştirmeye başladı..Efe nin ağlaması katlanarak artıyo..Ben kulağımı tıkadım duymazdan geliyorum

Ancak öyle bi ağlıyoki ya noldu niye ağlatıyosun diye yanlarına gittim...eşim “şampuan,suyu aç, musluk vs ..” diye saçmalamaya basladı..

Bu arada bana laf yetistirken ve efe yi banyoya tasırken  kafasına kapıya çarptı …efe artık ağlamıyo resmen uğunuyoduJ

Ben de çoçuk zaten helak oldu niye poposusu yıkıyoruz hem de sampunla diye bağırmaya basladım..Eşim hala “köpürüyo köpürüyoo” diye efe nin poposunu yıkamaya devam ediyo..

Meğerse Eşim efenin poposuna pişik kremi yerine sampuan sürmüs..ben de o telaş anlamamısım..

İyki bana yrd etmek istedi…elinden gelen anca bukadar…basit bi burun temizliği kriz ile sonuçlandı..:)) oğlumun kafasının morardığına mı yanayım,

Ağlamaktan helak olduğuna mı yanayım, poposuna krem yerine sampuan yediğine mi yanayımJ

Ama suç tamamen benim..onu lafa tuttuğum için kafasını çarpmıs bide ne işi varmış o sampuanın pişik kreminin yanında;))

Ynt: anlatmadan geçemiceemm hala gülüyorumm:)

05/07/2010 08:52:00

evet evet ilk baslarda sen anlamazsın diye bulastırmadım bebek işlerine simdi bazen kendi hevesleniyo, ben de hevesi kırılmasın diye belli ölçüde izin veriyorum ..en iyi yaptığı sey banyo sonrası bakım, yarım saat kremliyo masaj yapıyo vs.. masaj yerine gece ağlayınca kalksa ya nerdeee...!! :)

bu arada kriz geçene kadar idare ettim tabi sonradan kabul etti neyseki kendi hatası da olduğunu ve ailecek gülüyoruz aklımıza geldikçe:) efe de gülüyo anlıyomus gibi:))

05/07/2010 08:57:00

burcubrsn

yaşanırken çok kötü ama okurken çok komik :)

bu arada berk ağladığında ben içeriye girersem eşimle hep tartışıyoruz "bozuluyor bana güvenmiyorsun" diye
alakası yok hangi anne çocuğu çığlıkla ağlayınca ilgisiz kalabilir ki
valla istediği kadar bozulsun ben her çığlıkta yanlarındayım
bir de bizim küçük eşşekler babaları kullanıyor kesin yani zaten gariplerim yavaş ama hevesli bir de panik hallerinde asla konuşamıyorlar biz ne kaa işi yapıyoz de miii biz mükemmeliz yaw:)

05/07/2010 11:56:00

gözlerimden yaşlar geldi inan çok güldüm demek ne işi varmış şampuanın pişik kreminin yanında

açık ofiste çalışmak böyle zamanlarada çok tehlikeli ay hala gülüyorum

05/07/2010 12:31:00

evet Nil biz mükemmeliz..babalar basit bi isi eline gözüne bulaştırıyo örnekte olduğu gibi:)
 Banu bi de sampuan hep orda duruyo, pişik kremi gibi tüpte aslında  ama kocaman yaa insan eline alınca anlar onun krem olmadığnı;)) bide ikisi yanyana durmaz diye bi kural yok yani:)

05/07/2010 12:41:00

valla neyse ki oda da yalnızım, insan yaşarken çok söyleniyor da sonradan anlatınca çok gülüyoruz biz de.
Yiğit de bu hafta içi,elini yıkıyourz,sıvı sabunu sıktım eline,sıktım dediysem de boca ettim bir avuç(elini klozetin içine soktu,--anne men tuvalet temizliyoyoum diye),o sabunu bir güzel de kafasına sürüverdi. Sabunu temizleyim derken, elimi ıslatıp temizlemeye kalktım,çocuğun kafası köüprdü de köpürdü:)))) doğruu banyoya.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...