Aralık ayı kitabı / Beni Asla Bırakma - Kazuo Ishiguro

<123456>
12/04/2012 06:53:00

Bu ayın kitabı Beni Asla Bırakma.

Eğlenceli bir kitabın ardından biraz dramatik bir distopya.. 
Kitabı henüz okumadım o yüzden öneren ve seven dostlara güvenerek seçtim. Konusu tartışmalı, karakterlerin iç çatışmalarını okumayı çok istiyorum açıkcası. Uzunluğu açısından da ideal olduğunu düşünüyorum. Ayın ilk haftası neredeyse bitti, başka kitaplar da okuduğumuz düşünülürse 3 haftada ancak okunur herhalde..Herkese iyi okumalar..

Ynt: Aralık ayı kitabı / Beni Asla Bırakma - Kazuo Ishiguro

12/04/2012 07:00:00

Sevindim bunun seçilmesine, fuarda almistim :-)

12/04/2012 13:03:00

ARalık ayı kitabını okumazsam bana kızmazsınız umarım:/ cunku elimde bikaç okunmayı bekleyen kitap var. bi de filmini izledim yakın zamanda tabi aynı etkiyi bırakmaz ama az cok konusunu biliyorum.eminim zevkli bir okuma olur:) sevgiler

12/04/2012 17:51:00

filmi çok kötü bir uyarlama yalnız

12/04/2012 17:55:00

Buraya katılamadığım için çok üzülüyorum :(

Acaba bir daha ne zaman kitap okuyabileceğim... Benim yerime de okuyup tartışın.

12/05/2012 06:48:00

yaşasın, bu sefer çalıştığım yerden :)))) sizi okuyun, ben de katılırım zamanı gelince

12/05/2012 06:51:00

lila1 ben 6-7.aydan itibaren okuyabilir hale gelmiştim. tabii ailem arada yanıma gelerek destek veriyor bana bakım açısından. umarım siz daha erken başlayabilirsiniz

12/05/2012 08:37:00

Umarım tiara... En çok özlediğim şey kocaman bir kahve kupasıyla güzel bir kitaba gömülmek... Gene de takipteyim burayı :)

12/05/2012 08:52:00

Lila1, kahve kupalarini falan bosverip 2 ara bir deredelerle baslamak iyi olabilir. Heyecanli bir kitap olursa zaman yaratiyor insan. Uyumadan once 5 sayfa, emzirirken 3 sayfa falan filan. Ama o donemde gercekten icine alacak bir kitap bulmak lazim, kafa cok dolu cunku. Ayin kitabi bence bu kritere uygun :)

Bir de herkese oneri/uyari: kitaba baslamadan hakkinda yazi okumayin, spoiler tehlikesi

12/05/2012 09:18:00

Babu "uyumadan önce" diye bir zaman dilimimiz oluştuğu an dediğini yapacağım. Bebeğim kolik olduğu için o vakti henüz vermiyor. Başucumdaki kitapları kaldırıp göğüs pedleri, ıslak mendil gibi eşyaları yerleştirdim. Ama emzirirken okumak iyi fikir, internet yerine uygun bir kitapla o vakti değerlendirebilirim. Hadi ben konuyu daha dazla dağıtmayayım. İyi okumalar ve keyifli paylaşımlar diliyorum.

12/12/2012 17:22:00

Kitabı dün aldım, ama henüz kapağını bile açmadım desem ...

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...