Aralık ayı kitabı / Beni Asla Bırakma - Kazuo Ishiguro

<123456>
12/04/2012 04:53:00

Bu ayın kitabı Beni Asla Bırakma.

Eğlenceli bir kitabın ardından biraz dramatik bir distopya.. 
Kitabı henüz okumadım o yüzden öneren ve seven dostlara güvenerek seçtim. Konusu tartışmalı, karakterlerin iç çatışmalarını okumayı çok istiyorum açıkcası. Uzunluğu açısından da ideal olduğunu düşünüyorum. Ayın ilk haftası neredeyse bitti, başka kitaplar da okuduğumuz düşünülürse 3 haftada ancak okunur herhalde..Herkese iyi okumalar..

Ynt: Aralık ayı kitabı / Beni Asla Bırakma - Kazuo Ishiguro

12/04/2012 05:00:00

Sevindim bunun seçilmesine, fuarda almistim :-)

12/04/2012 11:03:00

ARalık ayı kitabını okumazsam bana kızmazsınız umarım:/ cunku elimde bikaç okunmayı bekleyen kitap var. bi de filmini izledim yakın zamanda tabi aynı etkiyi bırakmaz ama az cok konusunu biliyorum.eminim zevkli bir okuma olur:) sevgiler

12/04/2012 15:51:00

filmi çok kötü bir uyarlama yalnız

12/05/2012 04:48:00

yaşasın, bu sefer çalıştığım yerden :)))) sizi okuyun, ben de katılırım zamanı gelince

12/05/2012 04:51:00

lila1 ben 6-7.aydan itibaren okuyabilir hale gelmiştim. tabii ailem arada yanıma gelerek destek veriyor bana bakım açısından. umarım siz daha erken başlayabilirsiniz

12/05/2012 06:52:00

Lila1, kahve kupalarini falan bosverip 2 ara bir deredelerle baslamak iyi olabilir. Heyecanli bir kitap olursa zaman yaratiyor insan. Uyumadan once 5 sayfa, emzirirken 3 sayfa falan filan. Ama o donemde gercekten icine alacak bir kitap bulmak lazim, kafa cok dolu cunku. Ayin kitabi bence bu kritere uygun :)

Bir de herkese oneri/uyari: kitaba baslamadan hakkinda yazi okumayin, spoiler tehlikesi

12/12/2012 15:22:00

Kitabı dün aldım, ama henüz kapağını bile açmadım desem ...

12/12/2012 19:46:00

Bende aldim kitabi,okumaya firsat bulurum umarim.

12/18/2012 18:55:00

Takip edip okuduğum halde tartışmasını kaçırdığımı bugün farkettiğim :p (ööeeh, aklın nerde be kadın) Kasım kitabının ardından, Aralık kitabına da varım. :))

12/18/2012 19:17:00

Ben okuyorum şu anda, gayet güzel gidiyor.

<123456>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...