Yamaha muzik okulunun kucuk aylardaki bebeler icin : robbie sınıfları

01/25/2010 12:33:00

daha once sorarım demistim, somut adım oldugu icin simdi yazıyorum. cumartesi ve carsamba sınıfları acılmıs. 18 aya kadar galiba ay aralıgından tam emin degilim, ama kucukler icin...

Ynt: Yamaha muzik okulunun kucuk aylardaki bebeler icin : robbie sınıfları

01/28/2010 13:51:00

Benim oğlum 5 yaşında ve Keman sayıklıyor. Bir öneriniz var mı?

01/28/2010 14:01:00

bu cumartesi sorayım isterseniz?

01/28/2010 14:18:00

yanlımıyorsam JMC sınıfı tam size göre yaş açısından. Fakat o sınıfta klavyeyle başlayıp ilk müzik temellerini atıyorlar. çocuklar farketmeden bütün müzik akorlarını öğreniyorlar. sınıflar çok eğlenceli, notaların yerini oyunlar almış durumda ve ailecek katılıyorsunuz. 6 yaştan sonra keman gibi farklı müzik enstrümanlarına geçiliyor.

yanlış hatırlıyorda olabilirim Seda cumartesi sorup lütfen beni düzelt

02/02/2010 11:58:00

gecen cumartesi cok acelemiz oldugu icin ayrıntılı soramadım, Gökce de bilmiyordu, önümüzdeki hafta tatil, sonraki hafta sorucam bunu, aklımda

02/23/2010 15:26:00

hbozdemir,
yamaha'da keman baslama yası 5 mis ama su anda hoca olmadıgı icin kurs yokmus :(

02/24/2010 07:05:00

Teşekkür ederim, Yamaha müzik okulu nerede?

02/24/2010 09:42:00

Fenerbahce stadının migros girisinin -malzeme kapısı-karsısında kalıyor. mackoligin arkasında.

03/31/2010 13:49:00

yamaha muzık okulu bır de etiler de acilmıs. bogazıcı unv. kuzey kampusu nun ordaymıs. bu ise epey sevindim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...