kayınpederimden nefret ediyoruuummm

<123>
04/29/2011 14:07:00

içimi dökmek azcık rahatlamk istedim ..taa en başından gıcığım yaptığı hareketler boş lafları ettiği gaflar beni kırması ..hoş seviyorum kızım mızım diyoo ama bi kere çok pis elektrik kesintisi oldu devreler yandı bendeee ....

daha evlendik ağzımdan bebek lafı çıkmaz daha yeniyiz sofrada başlar daha erken aman haaa düşünmeyin ulan sana neee benm yatakdamdan:)kusura bakmayın çok kızıyorumm ..neden öle diyo kızının kızı var o büyücekmiş daha eekenmiş bu bir değil iki değil hep söledi sustum kızdım kızdık eşimle ama hep söledi kaç kere bu laf yüzünden uykumun kaçtığını biilirım be salak bi tek sdede senmisin benm annem banam ne gününe duruyo sen olmuşundede nasıl karar verme yetkin var yada bu konualrı konuşma yetkin ama eşimde suskun yani suskun detrken sevmez babasını lafını bilmez herfin tekidri der hak verir ama aaaa ne demk canım bu demez bi kere dellendim de öle bi iki laf sölemişti

sonra bebeğim oldu hamile old öğrendik ve söledik bizi çağırdılar gittik ilk tepkisi ne oldu dersini ...."aaaa siz beni yanlış anladınız daha dilara küçük ben size 6 yalından önce yapmayın demedim mi "o an beynimden vuruldum eve gelip hüngür hungur ağladığımı biliyorum gelde bu adamı sev 

sonra çeyiz geldi yatak odam geldi ben dizayn edşcem adam benden önce girdi neymiş bu burda olurmuymuş buraya gelsiinn burda dursun muş çıkıp terkdip gitmiştim ve o daha orda yarım saat takılmıştı sen kimsin benm yatak odamda neişin var 

altlı üstlüyüz bıktımmm nereye gitsek ilk zamanlr yani onlar nereye gitse gelin gidelim gelin ...bayram olur hadiii beraber gezcez yaa ben belki daha geç gidicem sennle mi gidicem tabi ilk zanalr ses çıkartamadık ama şimdi o iş yok artık biz ne zxaman istersek 

yada hadi gelin yemeğe hadi gelin oturmaya yaaabiz başbaşa olucaz belki 

yaaa herkes kayınvalidesnden nefret eder ben bundan sevmiyorum taşınamk gitmek istiyorummm.şimdi oğlum var ona sardı yok alıp yazlığa gitcekmiş oldu bi akıllı o gelin özlerseniz sevmyee gelin diyo bana ...eşm yok öle bişey yapamaz diyo hoş yapamaz ama sen kimsin yaaa dede sin dedliğini billl

ayy ellerim karışyıo yaa abartıyomuyum bilmiyıorum ama yazmak istedimmmm çok geriyoo benii çook kayınvalidem de çok sesz onu da bastıryo dediğim dedik ki dedikleri de mantıklı olsa

eşim okadar evinle uğraşan bi adam ki hani gençken baba evnde herşeyi o yapmış almış gtirmiş götrmüş insan bi kere aferm oğlum der eşim derki ben babamı sevmyorum ben bunu söleynce kötü oluyorm  ama haklsın diyorum :)

ohhhhh rahatladımm daha neler var beni geren ama dur burası açık kalsın da arada yazar rahatalrım 

Ynt: kayınpederimden nefret ediyoruuummm

04/29/2011 14:14:00

aile büyükleri çok etkiliyor. allah yardımcın olsun arkadaşım. allah sana çok çok sabır versin ki minik minik biriken bu dertlere karşı ayakta durabilesin...

04/29/2011 14:16:00

allah yardım etsin.büyük dert wallaha

04/29/2011 14:17:00

bişey sölym mi buda ek olarak sölemem lazım okuynca şunu anladım ..benim eşim bana destek olmasa ben bu konuda daha beter olurdum ..çünkü bu sölediklerimin hepsini eşimde biliyo hani ayy duymasın ayy kızar ayy ne der demiyoırum hatt bazen onunla dertleşiyorum ama bazen yetmiyo 

istiyorum ki kızsın sölensin ama sonra diyorum benm yüüzmden kötü olcakalr sonra işler farklı boyut alcak çünkü çok yakın oturyoruz görmiym diyemezsin görüyosun siyaset yapmaya çalışıyorum ama bazen daralıyorum eskiden daha iyiydi kzııyodum ama kapımı kapatıyodum şimdi oğlum var arada bide aksi gibi çok seviyo dedesini :)yaa sevsin tbai kötü bi insanda değilim hani asla bunları yansıtmam ona ama sevmiyorum işteee yaaa 

04/29/2011 14:25:00

sen demi :(

var var şansım var ama 1,5 senem daha var kredim bitmeden burdan çıkamam burda kendi evleri ama ben gitmek istiyorum eşimde allhtan bişey demiyo ok diyo borcumuz bitsin gidelim diyoo 

allhım o gunu iple çekiyorum özgeee iplee...bi mucize olsa diyorum hep .bazen çok mutsuz oluyorum çook zaten çalışmak çalışna anne olmak çok zor bide evde kalıyo aklım böle acayip bi adama aklına eseni yapar diyorum zaten sakın oğlumla ilgili bi karar verirken bana sormasın o zaman işte babası olsa tanımam 

bundan da korkuyorum kendime hakim olamayıp söz konusu arda olunca olamayıp çok canlar kırmaktan korkuyorum aslına bakarsanız 

özge senn adıan üzüldüm hani ev değştrmcen ama bi taraftan sevdnm sen evdesin seni çiğneyip bişey yapamaz çocuk baz alarak sledim bu cümleyi .

çünkü benm aklım hep evde alıcak park mark derken kafasına göre davranıcak bunalr geryo ben mesela çalşırken 

04/29/2011 20:01:00

evt canım beni anladığının farkındayım sölediklerin aynı benm yaşadıklarım ..ama dediğin gibi betern beteri var sende görmce ve elti faktörü var bak benm görmcem çok iyidir eltim desen yok evt haklarını hiç yiyemem çok sevecen ve vericiler ama k.p beni burdan kaçırmaya yetiyo 

allh izin verirse gidicez gitmeliyim 
ardaya 2.5 gun babaanne 2.5 gün annem geliyo annem geldimi ohhh diyorum keşke hep annem baksa ama güzelim annem çok uzakta gelip en fazla 2 gece kalıyo eve gitmesi gerekiyo :(inşşlh ona yakın yere gidicem ki ardam orda bakılsın 
saol buarada sennde sıkıntın olur konuşmak istersn dinlerim tatlım :)
ama çok iyi geldii bu konuşmalar bugun yemekteydik yukarda :(
annem iyidir çok hemde ama k.p gıcık..
inanırmısın görmcemin kızı zaten şımarık  kıskanıyo ok ama bu adama daha beter çocukla bi inatlaşıyo gel oynıyalım gel bunuyap hadi yap hadi yaap aaa dedm baba yeter ama gıcık oluyo kızdırma şaşırdı tutamadım kendimi git gelmiyo oynamıyo ne diye sinir ediyosun oğlumu işte bunları bilmek görmek beni işyernde deli ediyoo özge 
ama senn durumun da benmkinden azcık dajha sıkıcı zor allh sennde yardımcın olsun bi süprz olsunn inşşlh sanada 

04/29/2011 20:22:00

HEMEN TAŞININ ORDAN ÇOK YAKIN OTURMAKK ÇOKK KÖTÜÜÜDÜR YAA BİDE ALTLI ÜSTLÜ ÇOK FENA ALLAH YARDIMCIN OLSUNNN

04/29/2011 20:59:00

nefret etmeyin.
neler var.
fani seyler bunlar.

04/29/2011 21:13:00

güler misin ağlar mısın? harbi herkesin kv si yapar senin kayınpeder kaynana gibi. aslında böylelerini bir iki tersleyince bir daha karışamazlar. kayınpeder ben size yapmayın dediğinde lafını söyleseydin bir daha karışamazdı.
aslında en güzeli karşına alıp konuşacaksın. baba yada anne ben senin bu tür davranışlarından rahatsız oluyorum. neden böyle yapıyorsun falan diye otur konuş. en mantıklısı bence konuşarak anlaşmak.
erkeğin herşeye karışanı gerçekten gıcık bir durum. ama bence içine atacağına al bir gün karşına iyice konuş. konuşmana karşı halen devam ederse demekki senin kayınpeder sorunlu. o zaman da takma. seni takmayanı sen niye takacan ki. altı üstü kocanın babası.

04/30/2011 07:52:00

senem ,resmen oğlan seni yalancı çıkarıyomuşşş :)))

04/30/2011 17:41:00

çekimgücüne inanır mısınız ben inanırım şu an itibariyle öğrendim ki kayınpeder bize gelecekmiş yatıya çünkü farklı şehirlerde yaşıyoruz.Allah sabır werir inşallah

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...