kayınpederimden nefret ediyoruuummm

<123>

Ynt: kayınpederimden nefret ediyoruuummm

04/30/2011 19:21:00

herkes kendince haklı tabi yorumları okudumda doğru betern beteri de var sabır demek lazım ama sevmiyorum işte sevemeedim bi keree takıldım galiba sosito seni yanlış anlamadım ben yazı yazdım sıkntımı paylaştım belkki o an buna ihitiyacım vardı iyi geldi ama sizlerin değişik yorumlarını okudum herkes kendince çok haklı kimi sevgisz büyüdüm ilgi iyidir diyo kimi dert değil neler var diyo çok doğru neler var :)saolun yporumlarınız için kızlar ama cidden sevmiyorum bu değişir mi değişmez :)arada yaşadıklarıımı yazarmıuyım yazarım rahatladım çünkü böle iyi geldiibeee:))

valla 1.5 senem var allh nasip ederse taşınıcam sonra arada bir görmek belki ona karşı nefretimi alırr:)

05/03/2011 16:59:00

ayyy bu başlık beni nasıl mutlu etti anlatamam gerçi ben kvden de nefret ediyom ama olsun kpden daha çok..bizim sorunumuz daha evlenmeden kp dini inançları gereği kapalı bi gelin istemesinden çıktı..bende açığım..ama gel gelelim kuran okumayı bilirim namaz kılarım kendi oğlu benim bildiğimin onda birini bilmez öyle söyleyim herneyse ona göre açık olmak şeytanlık gb bişey..nitekim aşkımız galip geldi evlendik ama şu an 2 yıla yaklaşıyo aramızda barbaros dışında hiç konuşma geçmedi..Daha doğrusu şöyle anlatayım ben bunların batıl inançlarını hiç uygulamadım hatta kızdım..oğlum da maşallah tosun gb ve sağlıklı..ama bunlar onları dinlemediğim için hep çocuğa bi kulp takıyorlar..kafası yamuk gözü şaşı ayaklarını basmıyo şişman ama pof:)bunlar aklıma gelenler yani biz karamanda onlar konyada aramızda çok şükür ki 100 km var:)yani doktorlar bile maşallah çocuğa çok iyi bakmışsın diyorlar bu adam kulp takıyo ya çok canım sıkılıyo işin kötü tarafı benim kendi annem babam sizlere ömür..yani geçenlerde mesela suyu niye sulukla veriyomuşum  bardakla verecekmişim??*8 aylık daha çocuk yani..üstü başı batıyo mesela değiştiriyorum niye değiştiriyosun çorap giydiriyorum çocuğu çok sıkıyosun ayyy karı gb ya tövbe yarabbiiiiiiiiiiiiii düşündükce sinirleniyorum kv olsa ona söylüyorum lafımı da bunu ev halkı ilah gb gördüğü için bişey söyleyince çok sansasyon oluyo:)Allah gelsin hakkından inşallah:)))ohhh rahatladım:)

05/04/2011 07:21:00

seni anlıyorum ben mama verirdim sıcak bu gelir eller ben bilmezmiyim ki ağzıma damlatmadan vermezdim ,yok sallama sallıyarak uyutma ama başka türlü uyumuyo ...yok emzik verme yok elini ağzına almasın oğlumun dşi kaşınıyo bunu bu gerizekalıya anlatana kadar ...annladımı anlamadı ...yani hep bi konuşma hep bi şikayet...senn güzl yanın yanında dğeiller 100 km dsiyosun benki 2 kat üstümm 

:((sabr ediyorum borcum bitsin burdan çıkyım ev alıym diyorum inşllh bunun umuduyla yaşıyorum yoksa herşey batıyoo herşey anacım 

05/04/2011 08:31:00

yani bazen empati kurmaya çalışıyorum ama olmuyo ben olsam ne yapardım?karışmazdım yani bi çocuğu en iyi annesi bilir onun için en iyiyi annesi düşünür...bazen böyle nur yüzlü amcalar görüyorum bi imreniyorum ya yani babam diye sarılmayı çok isterdim insan olsaydı:)yani şu an ölse başına çook kötü bişey gelse en ufak bişey hissetmem..

05/04/2011 08:36:00

ayyy benm gibi düşünen birini buldumm ianan cuma günü çok kötü oldum taktım sinirlendim gece yatarken düşündüm bişey olsa üzülürmüyüm diye 

hayır üzülmem dedm :(ne yazıkki böle sevmiyorum sevmedim sevdirmediii 

05/04/2011 08:42:00

aslicim bende kp den hiç hoşlanmıyorum lafını sözünü hiç bilmez eşim de bazı durumlarda bana hak veriyor babam o benim ne yapayım benim için katlan diyor. neyse ki ayrı şehirlerde yaşıyoruz. o da herşeye karışır geçen annemlerdeyim eren ateşlendi onlarda ordalardı ben ateşi düşsün diye ıslak havluyla kompres yapmaya çalışıyorum erende huysuzlanıyor bana diyor ki rahat bırak çocuğu bende patladım artık sanki keyfim için yapıyorum ateş tehlikeli biraz mızmızlansın birşey olmaz dedim

05/04/2011 08:51:00

iyi demişin gülüm ama sevn ki uzak bie tepende bu adamı düşün 

çocuk uyuyo geliyo kapıya nerde uyuyoo bikaç kere böe oldu biz gelinve mi uyutuyosun dedi pes baba hemen uyandırym onu  mu istiyosun dedm 

delirityo beni yaa ...allhtan eşim anlıyoda yanında konuşuyorum saklamıyorum offf ki ne off ama sevgisiz oldun mu ne yapsa faydası yok iste bi kere ısınmadı yapğtığı hiçbişeyi istemiyorumşimdi ...

05/04/2011 10:36:00

aynen çok iyi anlıyorum seni eşlerin desteği çok önemli bu konuda bende ısınamıyorum bir türlü

05/05/2011 18:24:00

kayınpeder ewine döndü :)))

05/06/2011 05:23:00

senn adına sevdnm :)çook hemde

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...