Canım arkadaşım Ayşe'nin(Ayşe_Deniz) bir tanecik oğlu Deniz 2 yaşında :)

<12345>
10/23/2012 05:19:00

Uykusuz ama çok tatlı, yakışıklı ve annesinin bir tanesi Deniz doğum günün kutlu olsun. 

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve en önemlisi alerjisiz günler getirsin bütün dileğimiz bu.

Ayşe canım, alerjide yol arkadaşım en büyük yardımcım anneliğinin 2.yılı kutlu olsun.
Öpüyorum.

Neşe & Emir Berke

Ynt: Canım arkadaşım Ayşe'nin(Ayşe_Deniz) bir tanecik oğlu Deniz 2 yaşında :)

10/23/2012 05:40:00

Aaaaaa Neşe sabah sabah çok duygulandırdın beni, çok çok teşekkür ederim, çok düşüncelisin. İnşallah bu sene hepimizin kuzusu kurtulur alerji işinden :)

10/23/2012 05:44:00

doğum günün kutlu olsun denizzz :))

10/23/2012 05:59:00

kutlu mutlu olsunnn saglikli.huzurlu guzelll yillariniz olsunnn :))))

iyiki dogdunnnn denizz :))

10/23/2012 06:00:00

ayşecimmmmmmmmmmm tebrik ediorummm...

deniz kuzumm nice nice mutlu yıllara sağlık sıhatle anne-babaylaa:))

doğum gününü kutlu olsunn!!!

büyüdün artıkk olumm şu 3-5 kess diorumm haa?askerde çok tutuacaksınn ztnn :))

başak&n.çınar

10/23/2012 06:00:00

denizim oğlum iyi ki doğmuşsun , umarım yeni yaşında artık istediğin kadar dondurma, çikolata yersin:))

benim vefalı, melek arkadaşım Ayşecim seninde anneliğin kutlu olsun, deniz sayesinde yılın annesi seçileceksin,az kaldı :)) umarım deliksiz uykular sizi bulur yeni yaşında.
öper,koklar,sımsıkı kucaklarım ikinizi de :)

10/23/2012 06:03:00

Çok çok sağolun kızlar, bugün beni kesin ağlatacaksınız.  Haaa haaa Saki, yılın annesi, sağol bacısı, moral oldu valla :D

10/23/2012 06:14:00

oyyyy oyyyy oyyyy yakışıklı ve sempatik denizim doğum günün kutlu olsun canımm...

iyi niyetli , sabırlı, harika anne ayşecim...seni nurturia da tanıdığıma çok mutluyum ve kendimi şanslı hissediyorum.

inşallah 2 yaşında -inanıyorum ben -denizcim seni daha rahat ettirecek...uyku sorunu, alerji biticek arkadaşım.....

denizcim tüm sevdiklerinle birlikte  sağlıklı, mutlu, şanslı  nice yıllarınız olsun..

10/23/2012 06:34:00

Canım mutlu yıllar olsun süperman denize ;) sağlıkla mutlulukla güzel günlerde büyüsün yakışıklı oğluşun, sevgiler....

10/23/2012 06:45:00

ayşee iyi doğurmuşsun denizide bizde bu sayede senin gibi melek kalpli bir dosta arkadaşa sahip olduk.iyi doğdun deniz annen daha çok ama çoooook kutlasın doğum gününü. uzun uzun ömürler versin allah sana ve annene sağlıkla huzurla büyüyesin kuzummmm :))))

10/23/2012 06:55:00

iyi doğdun Deniz, Allah sana uzun sağlıklı mutlu bir ömür versin

<12345>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...