Canım arkadaşım Ayşe'nin(Ayşe_Deniz) bir tanecik oğlu Deniz 2 yaşında :)

Ynt: Canım arkadaşım Ayşe'nin(Ayşe_Deniz) bir tanecik oğlu Deniz 2 yaşında :)

10/23/2012 08:16:00

Oy oy denizcim  büyüdün de  2 mi olacaksın kuzum  :)) İyiki doğdun İyiki annenle tanışmamıza vesile oldun . Kocaman kocaman tebrik ediyorum öpüyorum seni yanaklarından. Yeni yaşın gelirken  sana bol bol uyku bol bol süt ve dondurma getirsin  canım kuzum :))) 

10/23/2012 08:18:00

İyiki annen seni doğurmuş Denizcim:) çok mutlu, başarılı, sağlıklı, uzuuuun bir ömür dilerim. Bu arada yeni yaşında gece hayatından biraz vaz geç be kuzum…

10/23/2012 08:23:00

Güleç yüzlü Deniz oğlum nice nice yaşların olsun sağlıklı mutlu alerjisiz geçen.bu yeni sendromlu yaşını anneni yormadan üzmeden geçirirsin inşallah mümkünse bu yıl anneni bırak biraz babana sar :)
Ayşem anneliğinin ikinci yılı kutlu olsun. inşallah deniz oğlan emeklerinin karşılığını sevgisiyle bir hayat boyu sana yaşatır.
seviyorum sizi. öperim.

10/23/2012 08:49:00

Yaprak, Pınar, Nur, Dilek, Mürüvet, Nuray çok çok teşekkür ederim, beni çok duygulandırdınız :) Aslımm güzel dileğin için teşekkürler bencede bu sene babasına sarsın, bizde seni çok seviyoruz :)

10/23/2012 09:49:00

yakışıklı adam iyi ki doğmuşsun:) bütün sıkıntıların geride kalsın ve yeni yaşların sana hep iyilik getirsin.şansın da gözlerinin içi gibi hep gülsün sana..mutlu yıllar Deniz

10/23/2012 10:57:00

Denizim

Yeni yaşın kutlu olsun kuzucuğum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim

Ayşem denizimle bol bol uykulu geceler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

10/23/2012 11:06:00

Şansın bol olsun yakışıklı,annenin yeni yaşınla ilgili beklentisini hepimiz çok iyi biliyoruz.İstediğin herşeyi yiyecek ve deliksiz uyuyacaksın yeni yaşında inşallah.ayşecim sen de iyi ki doğurmuşsun arkadaşım...

10/23/2012 11:56:00

Sendromsuz, bol yemek yedigin , bol uyudugun ve anneni hiccc uzmedigin super bir yil gecirmeni dilerim deniz kuzusu

Nice saglikli mutlu yillariniz olsun aysecim.

Sevgiler

Derya& ozan ege

10/23/2012 12:03:00

Özgü, Çiğdem, İlkay, Derya çok teşekkürler kızlar, bu kadar güzel dileklerden sonrada düzelmezse bu oğlan, kapının önüne koyucam artık :D

10/23/2012 12:12:00

Aydınlık, güleç yüzlü kuzum, bahtın açık olsun, mutlu yıllar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...