Bitkisel, el yapımı sabun, deterjan ve kozmetik ürünleri

01/27/2012 09:59:00

Kimya Mühendisi bir anne olarak yaklaşık 3 yıldır evimde çok büyük bir hayalimi gerçekleştirerek zeytinyağı sabunu, deterjan ve kozmetik ürünleri üretimi yapıyorum. Detaylı tüm bilgi ve fotoğraflar için www.safisabun.blogcu.com adresini görebilirsiniz.

Ürünlerimden ilk olarak sabunlarımı burada sunmak istiyorum. Tüm sabunlarımda aynı formülasyonu kullanıyorum. Hiçbir katkı maddesi, boya, koruyucu, sertleştirici, köpük yapıcı madde kullanmıyorum. Sadece zeytinyağı, çeşitli bitki yağları (hiçbiri sentetik değildir), sabun bazı ve bitki tomurcuk ve çiçek yaprakları-baharat tozları ile sabunlarımı soğuk proses yöntemiyle üretiyorum. Her cilt ve saç tipi için uygundur. Bebekleriniz için de güvenle kullanabilirsiniz.

Sabunlarımda kullanım kolaylığı için farklı kalıp seçeneklerim mevcut.

150 gr banyo sabunu kalıbı- 5 TL
100 gr el sabunu kalıbı- 3,5 TL
100 gr gül sabun kalıbı- 5 TL
50 gr kelebek sabun kalıbı gibi.... 2,5 TL
Sıvı sabunumu (şampuan) 500 gr veya 1000 gr'lık şişelerde satışa sundum. 1 kg fiyatı 10 TL
Kabak lifli sabun kalıplarım yaklaşık 100 gr- 5 TL

Kokulandırmak için farklı bitki yağları kullanıyorum. En çok tercih edilen lavanta. Daha sonra yasemin. Nanemsi bir koku olarak da biberiye yağı kullanıyorum. Toplam 3 ayrı koku seçeneği mevcut.

Sürat kargo ile kapınıza kadar yolluyorum. 50 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretinin yarısını ben karşılıyorum.

Ynt: Bitkisel, el yapımı sabun, deterjan ve kozmetik ürünleri

01/27/2012 11:38:00

Hoş geldiniz...

Ellerinize sağlık... Hayırlı satışlar ve bol kazançlar dilerim...

01/27/2012 12:08:00

Çok teşekkürler...

01/27/2012 13:23:00

fiyatları öğrenebilir miyiz?.teşk.

01/27/2012 14:20:00

Evet, fiyatlarla ilgili güncellemeyi ilana ekledim. Buraya da yazabilirim.

01/27/2012 14:20:00

150 gr banyo sabunu kalıbı- 5 TL
100 gr el sabunu kalıbı- 3,5 TL
100 gr gül sabun kalıbı- 5 TL
50 gr kelebek sabun kalıbı gibi.... 2,5 TL
Sıvı sabunumu (şampuan) 500 gr veya 1000 gr'lık şişelerde satışa sundum. 1 kg fiyatı 10 TL
Kabak lifli sabun kalıplarım yaklaşık 100 gr- 5 TL

01/27/2012 14:44:00

Sabunlarımla ilgili birkaç farklı fotoğraf daha görmek isterseniz oluşturduğum sabunlarım adlı fotoğraf albümümü görebilirsiniz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
HAND MADE

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...