Annelere fikirler,materyaller,linkler:Bir Annenin Buldukları

01/20/2010 23:41:00

Bir Annenin Buldukları
Tek bir adresten, basılabilir materyallere,Montessori faaliyetlerine,etkinlik haberlerine,dekorasyon fikirlerine,boyama sayfalarına,ilginç bilgilere,doğum günü parti fikirlerine,elişi faaliyetlerine ulaşabilinen yeni bir blog...
Daha çok yeni oluşturdum,içeriğini elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum...Şimdilik kategorileri tamamlama aşamasındayım...Gittikçe diğer tüm sitelerin nabzını tutan bir blog olmasını hedefliyorum...
Herkese keyifli okumalar...

Ynt: Annelere fikirler,materyaller,linkler:Bir Annenin Buldukları

01/24/2010 08:59:00

emrelifada, verdiğin link çok güzel, eğer biraz da açıklama girersen daha yararlı olur.

03/18/2010 07:53:00

Bu siteyi çok beğendim,biraz daha bilgi girilirse daha faydalı olur diye düşünüyorum:)

03/18/2010 20:10:00

Merhaba Ebru,
Siteyi beğenmene sevindim.
Sitedeki yazılarda mı daha çok bilgi girilirse iyi olur diye düşündün...Merak ettim.
Çünkü çoğu zaman sadece ilgili resmi ve linkini vermekle yetiniyorum.Eğer linkteki bilgiler karışıksa veya  İngilizce bilmeyenler için biraz daha açıklama koyuyorum...
Daha fazlası olsun diyorsan fikirlere açığım...:)
Sevgiler...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne ve Babaya İnternet Linkleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...