Kitap önerileri

<123>
08/26/2012 08:19:00

Aklımıza gelen okuma önerilerini buraya yazalım.

Ynt: Kitap önerileri

08/26/2012 08:22:00

Dün markette gezinirken kitaplara da baktım, yazarın yeni kitabını görünce aldım ve ilk kitabını light reading/polisiye önerisi olarak yazayım dedim.

Jed Rubenfeld - Bir Cinayetin Psikanalizi (the interpretation of murder)
Yeni kitabını okuyayım güzelse onu da öneririm :}

08/26/2012 09:16:00

Favorim polisiye\ gerilim ve fantastik  benim de.

Minette Walters ın Kanlı Miras kitabını okudum en son polisiye sevenlere tavsiye edebilirim 

08/26/2012 10:35:00

murat uyurkulak - tol. güzel ve karanlık bir türkiye romanı.

alper canıgüz - oğullar ve rencide ruhlar. kahramanı 5 yaşındaki alper kamu olan güzel bir polisiye.
şebnem işigüzel - çöplük. egzantrik kahramanıyla, dramatik öyküsüyle underground türkiye'yi anlatan bir roman.
arundhati roy- küçük şeylerin tanrısı. çift yumurta ikizi bir kız bir erkek kardeşin öyküsü üzerinden hindistan ve kast sistemini anlatan muhteşem bir aşk romanı. en sevdiğim 10 roman listesine girer benim için..

08/26/2012 10:51:00

Ben jose saramago' yu cok begenirim. Korluk ve gormek disinda olmeden once yazdigi son romanini idefixten siparisledim. Bakalim nasil?

Bir de max frisch- stiller ve homo faber cok cok iyi kitaplardir. Homo faber tartisbilecegimize de inandigim bir kitaptir.

08/26/2012 10:52:00

Homo faber alet yapan insan demek. Sevgilerin cesitlerini goruyoruz bu kitapta bence. Salt mantik veya sefkat acisindan sevgiyi ele alislari 2 insanin...

08/26/2012 15:10:00

Irvin Yalom  - Nietsche Agladıgında
Trevenian - Şibumi ve Katya'nın Yazı

cok severek okudugum kitaplar idi.

08/26/2012 16:36:00

suçun rengi..ben de severek okumustum tavsiye ederim

08/26/2012 17:20:00

murathan mungan-şairin romanı

08/26/2012 19:34:00

http://www.hakangunday.net/hakan-gunday-kitaplari.aspx?id=7

Hakan Günday - AZ / Hafif KOpuk bir kitap- Tek solukluk

İrwin Yalom- Nietzsche Ağladığında/  İyidir.

08/26/2012 20:39:00

Peter Singer'in Hayvan Özgürleşmesi. İnsanların türlü türlü gerekçelerle hayvanlara yaptığı zulmü açıkça gözler önüne seren bir kitap. Ben çok etkileyici olduğunu düşünüyorum. Okuduklarımız hayatımızda birşeyleri değiştirecekse bu öyle bir kitap. Ben ve pek çok tanıdığım bu kitabı okuduktan sonra vejetaryen olduk. O yüzden tartışma grubumuzda da okunmasını öneriyorum. En azından bir bakış açısı geliştirmemizi sağlayacaktır.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Film/Kitap Kulübü

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...