EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

Ynt: EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

03/26/2011 09:28:00

bunu internetten buldum,6 ay için yazıyordu,ton balığı hazır konservedekinlerden bahsediyor galiba,sizce uygunmudur? ton balığı yerine ne konabilir?

03/26/2011 09:44:00

ben yağsız kavrulmuş unu sulandırıp içine iki parça kuşbaşı,kaşığın ucuyla salça,kaşığın ucuyla tereyağ,bi çay kaşığıda zeytinyağ koydum pişirdim,içiriyimmi?acil cevap bekliyorum,çok yavan gibimede geldi içine başka ne koyabilirimki?

03/26/2011 09:44:00

serapppppp????yetiş bacııııımm:))

03/26/2011 09:57:00

mihri79 salça 1 yaşından önce verilmiyor bildiğim kadarıyla. ayrıca bebeklerimiz yaşıt :) sayılır. bana çok ağır geldi bu. sebzeden devam etseniz. enazından 7. ay bitince başlayın bunlara derim

03/26/2011 10:02:00

ne biliim bende nette görünce sevindim:))benim kız çok obur ve ağız tadı var ,sıkılıyor aynı şeylerden,inanırmısın üst üste mama bile içmiyor:( verdiğim linki inceledinmi ,herşey var nerdeyse orda 6 aydan sonrası için

03/26/2011 11:04:00

mihri maşallah canım ya,sen tarifler falan derken...oooooo.......salça bana da erken geldi...ben en iyisi size bir acılı adana yollıyım :)))kızma ya güldürmek için söyledim...programın yoğun canın sıkkın ya.lacivert tarifi aldım,beğendim,paylaşımına teşekkürler

03/26/2011 12:04:00

ozdenöykü afiyet olsun kuzucuğa :) severek yer inş.

03/26/2011 12:05:00

inşallah sever...bu aralar öyküm çok iştahsız da :(

03/26/2011 15:11:00

valla özdenciğim coştum durdurun beni:)))ne biliyim değişik tatlar olsun diyorum sıpacığa,çok iştahlı yemekten soğutmayayım diyorum,ama o sitedeki tariflere baktınızmı,herşey var yahu

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...