EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

Ynt: EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

03/26/2011 20:01:00

bizim havuç suyumuzu da önlüğümüz  ve burnumuz yiyorr daha doğrusu ağzımız hariç heryerimiz:):)

03/26/2011 21:11:00

sağolun kızlar cevaplar için cesaret edememiştim açıkçası ama yarından itibaren başlıcam bende püreye inş.çok zorlanmaz babamız çok telaşlı zaten 4.ayda başladığım için tepkili biraz umarım oğlum kolay alışır

03/26/2011 21:34:00

tadımlık oluyor zaten şimdilik..bir iki kaşık..

03/26/2011 21:39:00

ediluj bende günlerdir soracam soracam labne dediğiniz hazır bildiğimiz labnemi başka bişeymi var diye,kendi kendime başka bi peynir vardır ,marketlerdeki labne verilmez heralde bebeğe diyorum,geri cahil durumuna düşmeyim diye soramadım:)))o labneleri cidden vermeyin ya,kötü onlar e ee

03/27/2011 15:24:00

Sabah kahvaltısında bisküvi yerine ,tam buğday ekmegi verilse ne olur ?

03/27/2011 16:51:00

Maniacım süper olur. Hatta o ekmeği kendin yapsan daha süper olur. Satılanlarda tadı güzel olsun diye beyaz un da var. Beyaz un 1 yaşından önce önerilmiyor. Çölyak, gluten allerjisi riski artıyor

03/27/2011 18:37:00

Aslı-aslı; donmuş bir gıda asla cozdurulmeden direk pişirilmez aksi taktirde bakteri üretir, ayrıca deepfreeze den direk oda sicakligina bile çıkarılmaz buzdolabı katına alınır ve yavaş yavaş cozdurulur hele hele bir bebeğe donmuş bir gıdayı direk ateşe koyarak vermek çok daha sakıncalı diye düşünüyorum.

03/27/2011 19:07:00

bugün komşulara (hepsi benden büyük hatta torun sahibi bazısı,kafa dengi matrak kadınlar)  anlattığım yedirdiklerimi güldüler,sen delimisin dediler,yaptığın yemekleri tuzsuz,az salçalı yap ver ne yiyorsanız dediler,biz sebze çorbasıylamı büyüttük sanki taş gibi çocuklar dediler o iğrenç şeyleri çocuk nasıl yesin yazık dediler daha birsürü şey dediler:((((((benim kız çorbadan nefret ediyor resmen bi saat uğraşıyorum çöp yiyor:((gerçektende tadı iğrenç nolcak şimdi????

03/28/2011 05:55:00

alef ben gıda mühendisiyim. bize böyle öğrettiler. bütün kitaplarımda bu şekilde yazıyor. çözdürmek istersen haklısın buzdolabında çözdürmen gerekir. ama direk pişirilen bir gıda nasıl olur da bakteri üretir ben anlayamadım. bana bunu izah edersen çok sevinirim. bize mi yanlış öğretti hocalaramız? ben anlayamadım. sebep nedir bakteri üretmesi için?

03/28/2011 07:47:00

tabi benim bu yazdıklarım dondurulmuş sebze için. belirtmek istedim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...