EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

Ynt: EK GIDAYA GEÇİŞ SIRASI

03/22/2011 19:41:00

evet şimdilk hergün aynı sadece dediğim gibi sebzelerde değişiklik yapııyorum ve miktarlarını artırıyorum az az

03/22/2011 19:41:00

özdencim ben milupa bulamadım hero baby aldım milupada varmı bilmiyorumm

03/22/2011 19:43:00

özden bende burdan takip ediyorum ne okusam yapıyorum,doğrumu yanlışmı inan bi fikrim yok:((bebe bisküvisi  eti cicibebemi

03/22/2011 19:44:00

eti cici bebe aldım ben ondan veriyorum.doktor beb ekmeğide olabilir demişti ama biizmki onu sevmedi.

03/22/2011 19:44:00

dur serap bende pirinçli sütlü muhallebisi vardı.onun arkasına bakıp geleyim.şimdi aklıma geldi:)

03/22/2011 19:45:00

mihri doktorun verdiği kahvaltıyı yazıyorum, 6. yada 7. y bittikten sonra diyor, hazır mama peynir, reçel,pekmez, ekmek ile hazırlanır. tuzu alınmış bir parça beyaz peynir ve reçel sütle ezilir. Karışıma ekmek içi katılır.Bu amaçla yarım ince dilim yerine 3-4 bebe bisküvisi de kullanılabilir. Kahvaltıya önce 1-2 tatlı kaşığı ile başlanır, miktarı giderek artırılı. Bal allerji yapma olasılığı nedeniyle 1 yaşından önce tercih edilmez.Bir süre sonra beyaz peynir, reçel yağ ve ekmek sütten ayrı olarak verilebilir. Acıbadem hastanesi çocuk dr.nun verdiği listeden...

03/22/2011 19:46:00

sarı olanları potasyum ile kurutuyorlar. diğerleri ise doğal yöntemle ilaç kullanılmadan. rengi ne kadar sarı ise potasyumu o kadar fazla bi ara özellikle sarı alıp yiyorduk spor yaparken potasyuma çok ihtiyaç duyuyor bünye diye.ama . oğluşa doğal kurutulan organiklerden alıyoruz..evet tarhana evde yapılanı süper benimde annem yapıyor evde..bende deniycektim ama henüz cesaret edemedim.. az bişey oğluş için yapılabilir. kabağın fazlasını atayım bi ara çıkarıp bakarım nasıl oluyor diye sağol alef..

03/22/2011 19:46:00

ekmekte nesıl zor yumşuyor uyuz etti beni, labne peyniride çok okudumda denemedim hiç,beyaz peynir tuzlumu olurki, hangi markanınkini kullanıyorsun,yarın senin dediğin kahvaltıyı hazırlasam olur heralde

03/22/2011 19:47:00

herhangi bir marka olur heralde ama tuzsuz olmalı kesinlikle

03/22/2011 19:47:00

aptamil 4-36 ay ek gıdaları
-armutlu portakallı
-tahıl karşımı
-pirinçli
-muzlu pirinçli

aptamil 6-36 ay ek gıdaları
-ballı irmikli
-büsküvili
-7 tahıllı elmalı
-5 meyveli

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
EK GIDAYA GEÇECEK,GEÇMEKTE OLAN,GEÇEN ANNELER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...