eşimle neden bu kadar geriliyoruz :(

<12>

Ynt: eşimle neden bu kadar geriliyoruz :(

05/11/2012 10:07:00

sormayın dün yine aynı şeyleri yaşadık ve çok üzüldüm. mama yapmayı öğrenmesi gerektiğini söyledim.mama yapmamak için direndim. offff ne zormuş bu dengeleri kurmak -korumak...

05/11/2012 10:19:00

zor ama herşeyin zoru makbul değil mi? inan o dengelerden sonra sevginiz de ilişkiniz boyut değiştirecek. eskisinden daha güzel, daha bereketli olacak.

05/11/2012 10:57:00

Bir kaç kere aynı durumu yaşadık ki biz uzun zamandır gece beslenmiyoruz. Kız bir kaç gece kaltı.(gece çok elzem bir durum yoksa kalkmaz geç yatar ama sabaha kadar uyur bizimki) Sebebi o zaman için dişti açlık değildi yani. Ben aç olmadığına eminim emzik ,su vb. uyutmayı denedim birkaç gece üst üste yapınca eşim emzirsene, mama versene niye ağlatıyorsun diye kızdı biraz gerildik ama ben vermeyince kalktı mama hazırlayıp yedirdi. Hakkaten kız uyudu bir daha kalkmadı. Bende şaşırdım bizimki bak gördünmü çocuk böyle bakılır diye böbürlendi :)) Neyse ertesi akşam yine kalkınca emzirdim bu sefer ama saat başı uyandı emmek için. Yani emzirince olmadı :) Ben korktum şimdi bir de gece maması mı çıkacak başımıza diye hem dişler için hiç iyi değil gece mama, süt  falan. Ama en fazla 3-4 gün devam etti gerisi gelmedi. Yani düzensiz düzenimiz bozulmadı. Geç yatıp sabaha kadar uyumaya devam ediyoruz.

05/11/2012 14:07:00

ah pingucum seni çok iyi anlıyorum bizde durum tam tersi.bizim yavrunun gece aynen uyku sorunu var ve ben artık zombi oldum.o kadar gerginim ve mutsuzumki.biliyorum tüm bunlar yorgunluktan uykusuzluktan.gece sayısız kez uyanıyor.ben gece beslenmeyi kesmeye çalıştım.aslında biraz daha dişimi sıksam olurdu.ama gece memeyi bulamayınca kıyameti koparttı bu sefer uykusu kaçtı geceleri dikildi ayağa.ben de kıyamadım emzirmeye devam ettim.eşim de bana kızıyor gece emziriyorum diye.sen yumuşaksın seni kullanıyo dr kes dedi niye kafana göre dayıyosunmemeyi diyor.ama yardıma gelince yoooooook.e adam madem benim suratımdan dırdırımdan rahatsız oluyosun yardım et de bana gece emzirmeyeyim.sabahın köründe işe gidiyorum bi de gece ayık kalmaya dayanamam.yani bu ve benzeri bi ton sorun..canım çok sıkılıyor benim de

05/11/2012 20:12:00

Şu bebeleri babalarına bırakıp bi iki gün yok olsak... :) Sorunlar çözülür mü acep;)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...